Головна Новини Нововолинська Тероризм на озброєнні у влади

Тероризм на озброєнні у влади

114
0

Багато мислячих людей уже давно дійшли до адекватних висновків, але для тих, котрі й досі не склали факти в логічну цілісність, я вирішив написати цей роздум. Він не стосується Нововолинська безпосередньо, хоча не так давно й наше місто було втягнуто в боротьбу з тероризмом. Кілька місяців тому розгорівся скандал, пов’язаний із торгівлею вибухівки на одній із шахт. У такий спосіб нас також спробували залякати, посіяти паніку й недовіру.
Загроза тероризму використовувалася багатьма державами як привід для обмеження свобод або впровадження влади “сильної руки”.
Як сказав колись один із батьків засновників США: “Об’єднати країну можна лише спільною загрозою, горем чи ворогом”. З того часу Америка накручує власну економіку та об’єднує громадян лише такими методами. Війна в перській затоці, 11 вересня, розстріли дітей у школах – усе це логічні частини плану з об’єднання нації довкола боротьби із неіснуючим ворогом.
Такі ж технології гарно використовуються у Росії для об’єднання надто різних регіонів, а також для насильницького підпорядкування кавказьких держав. Краще не придумаєш: спочатку назвемо частину власних же ж громадян екстремістами і терористами і об’єднаємо довкола боротьби з ними всю європейську частину Росії, а потім увійдемо в Беслан, Чечню чи Абхазію із гаслами боротьби із тероризмом і підімнемо під себе горді та непокірні кавказькі народи.
У Росії логічним ланцюжком можна пов’язати бесланську трагедію, норд-ост, вибухи в метро та багато інших терористичних актів держави проти власних громадян із метою залякування, підпорядкування, позбавлення прав та посилення тиску на них.
Таку ж гарну практику перейняв і Бацька, розстріляти за “організацію терактів” двох селян, які буцімто підірвали 15 людей.
Невже й досі у вас не вимальовується аналогія? Чи не здається Вам, що небезпек у нашій державі побільшало разом із приходом до влади Віктора Януковича? Чи чули ви раніше про тероризм в Україні, а може його в нас засівають ті, кому вигідний страх, паніка та недовіра.
Невже запорізькі паномарі, які плутаються у власних зізнаннях, виглядають на терористів? Невже фільм про закладення бомб у Дніпропетровську не смердить банальною режисурою? Чи не надто вміло стрілець у Каравані вбиває чотирьох осіб і спокійнісінько, оминаючи людей, біжить собі геть?
А може справа у спецоперації влади проти власного ж народу, метою якої є посіяти паніку та залякати громадян, а як розв’язання запропонувати обмеження конституційних і свобод, посилення компетенцій міліції та спецслужб, прийняття законів Про зброю та Про охоронну діяльність?
Невже Янукович так надихнувся досвідом Буша, Путіна та Лукашенка, що готовий вбивати десятками власних громадян, аби досягнути повноти вдали?
Думаймо!

 

За матеріалом http://www.prystupa.net/uk/articles/1349119912.html 

 Реклама у Нововолинську