Головна Новини Нововолинська Вандалізм чи замовлення?

Вандалізм чи замовлення?

110
0

Ось такий білборд кандидата у народні депутати до Верховної ради України Євгена Недищука, було встановлено на споруді «НВ Комунтеплоенерго», що по вул. св. Володимира, 3 декілька днів тому.

А ось, що від нього залишилось сьогодні, 01 жовтня 2012 р. (див. фото)

Згідно даних зі моїх джерел, реклама була проплачена і ніяких сумнівів, щодо законності знаходження її на фасаді цього будинку, не викликала. І повинна була там знаходитись до 26 жовтня. Із огляду на велику площу вона, без сумніву, обійшлась замовнику у немалу копійку. Плюс друкарське замовлення, плюс послуги фахівців і техніки.

На навмисне пошкодження вказує той факт, що вирване було тільки зображення обличчя Є.Недищука та його прізвище. Решта білборду – ціла. І це не вітер.

Такого у нашому місті, ще не було. Як і не було, такої бруднющої передвиборчої кампанії. Хто так тупо хоче стати багатим, за наш із вами рахунок?! Хто так твердо знає, що пройшовши у депутати ВР він буде нахабно обкрадати народ, котрий його обрав? І промимривши присягу йому на вірність перед телекамерами зі опущеними очима, та користаючись депутатською недоторканістю, і далі продовжуватиме порушувати Конституцію та Закони Держави Україна? Дозвольте, але ви ставши депутатами у Верховній раді, і ми – ваші виборці, знаходимось у абсолютно нерівних умовах. Будь-хто із нас, простих і злиденних, навіть словом – не дією, зачепивши вашу «честь, гідність та ділову репутацію», яких у вас зроду не водилося, загуркочемо за наклеп на довгі роки, у буцегарню. Ви ж, навіть скоївши тяжкий кримінальний злочин, скористаєтесь мандатом депутата і будете й далі перебувати у статусі всенародно обраної «священної корови», цебто у славі, розкошах і на волі. На це, ми своєї згоди не давали. Та і не могли. Бо хто із нас міг делегувати вам злодійські повноваження, сам у статусі злодія не перебуваючи?

Якщо до початку виборів депутатська недоторканість не буде повністю знята з наших, так би мовити наймитів, я знайду спосіб, щоб мій бюлетень ніхто не зміг використати.

Аж надто цікаво: а що про це все думає сам кандидат у депутати ВР, Євген Микитович Недищук? Пане Євгене, вам повернуть заплачені вами гроші у комунальну касу міста за передвиборчу агітацію, яка так і не відбулась? Відгукніться.

 

upd. Анатоль. 02.10.2012, 17:02

Сьогодніший вандалізм. У найчистішому прояві, посеред білого дня. Відчувають загрозу.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», м.Нововолинськ, ВолиньРеклама у Нововолинську