Головна Новини Нововолинська Цікаво, наскільки це законно?

Цікаво, наскільки це законно?

118
0

Зі точки зору «Закону України про вибори в Україні». Коли я попросив показати угоду укладену із міською радою міста Нововолинська на монтаж банера по бул. Шевченка, то розпорядники робіт сказали, що наразі не взяли його із собою. А коли спитав чи заплатили у міську касу за використання комунального майна, яким є несучі металеві стовпи та дроти між ними, то теж відповіли ствердно. А коли забажав подивитись квитанцію на оплату, її теж не виявилось.

Я не буду стверджувати, що ніхто нічого не платив, і банери чіпляли без дозволів, але обов’язково буду про це знати. Мене цікавить письмовий дозвіл міськвиконкому, розцінки на розміщення передвиборчої реклами на комунальному майні міста, заяви кандидатів у депутати ВР, суми оренди у гривневому еквіваленті, дозвільні документи підписані міським головою тощо.

Щоб я не задавав цих питань у міській прокуратурі та не писав інформаційних запитів у міськраду і до обласних наглядових відомств, то може, по-доброму відповідальні чиновники міськради розмістять ці та інші документи на сайті «НВ ІнформПортал» для громадського загалу.

До речі. За зіпсовану рекламу на бігборді зі зображенням Є.Недищука, на фасаді будинку по св.Володимира, 3, за даними із моїх джерел, місцева влада повернула йому 500 грн. котрі були заплачені за оренду. А за роботу, послуги техніки та поліграфічний друк – ні.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», м. Нововолинськ, ВолиньРеклама у Нововолинську