Головна Новини Нововолинська Настав час Удару?

Настав час Удару?

108
0

Нещодавно, в одному з коментарів, користувач припускав, що людина котра ходить по місту й фотографує білборди якась, м’яко кажучи, дивна. Я теж фотографую, адже і як громадянин і як суб’єкт виборчого процесу не можу залишатися осторонь.

А ще, я читаю всі листівки та рекламні газети кандидатів, які вкидають у наші поштові скриньки та роздають на вулиці.

От сьогодні до рук потрапила листівка у формі газети (так як не зареєстрована як періодичне видання) під назвою “Настав час Удару. Настав час Киричука”. І що ж цікавого я в ній прочитав.

Ст. 2 “Доросле життя Олександра почалося з п’яти років, коли кожного ранку хлопець прокидався о 5 годині 45 хвилин” – яка “душещипательная история”. Із перспективи сьогоднішнього дня я не пам’ятаю як виглядали всі мої виховательки в дитсадочку, та якими іграшками я грався, а от пан Олександр пам’ятає, що на годиннику була саме 5:45. Як на мене,технологи перегнули творячи візерунок “спартанця” який плаває в басейні в п’ятирічному віці о 5:45 і цим досягає мети.

Ст. 3 “Присяга кандидата”. Аж хочеться сказати: як присягнемо так і зробимо. “Присягаю в разі обрання мене депутатом України дотримуватися програми партії Удар”(!) А Конституції, законів України, міжнародних договорів?! Перечитував кілька разів та не знайшов. У кінці, зате, написано так: “Суворо дотримуватись конституційних і законодавчих вимог, які висуваються до народного депутата України, а також партійної і фракційної дисципліни”. От де собака зарита. Головною для кандидата у Народні(!!!) депутати є програма партії, яка об’єднує лише незначну частину народу. З другого пункту ж виникає щось набагато гірше. Якщо закон каже що на депутата та його утримання треба витрачати 1,5 млн в рік то пан Киричук буде це “суворо” законослухняно робити, беручи матеріальні допомоги, квартири та кошти на лікування, прикриваючись при цьому недоторканістю, бо ж так йому каже закон. Крім того у парламенті голосуватиме за партійною та фракційною дисципліною, а не за власною совістю та вимогою своїх виборців. Цікаво було б дізнатися, а що ж на цю тему каже “партійна дисципліна”? У яку сторону вона хилитиметься?

Тому, читаймо всі газети і листівки, бо в них і ховається правда, при чому, зовсім гола.Реклама у Нововолинську