Головна Новини Нововолинська Кабінет Міністрів вирішив продати шахти міста Нововолинськ.

Кабінет Міністрів вирішив продати шахти міста Нововолинськ.

108
0

Про це заявив кандидат у народні депутати від опозиції «Свобода» та «Батьківщина» по Володимир-Волинському виборчому округу №19 Євген Мельник.

За інформацією статистики, з початку цього року шахтарі Нововолинська підняли на поверхню триста тонн вугілля. Обсяги видобутку, у порівнянні з минулим роком, зменшились на 117 тисяч тонн.

Головна причина — технічна відсталість підземних підприємств, їх фінансова збитковість. За підсумками роботи ДП «Волиньвугілля», у вересні з планом впоралися шахта «Бужанська» і №9 «Нововолинська», але їх можливості — не безмежні. Як розповів директор шахти Бужанська Микола Стєбаков, обіцяні кошти галузевим міністерством ще й досі не надійшли. Копальня працює на межі можливого.

Недодає настрою нововолинським гірникам те, що вони отримали лише 57% зарплати за серпень. «Схоже, це лише початок проблем, які підготувала діюча влада для шахтарів. Нещодавно уряд Азарова вирішив продати державні шахти. Так, Кабінет міністрів України доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості спільно з Фондом держмайна провести корпоратизацію державних вугледобувних підприємств протягом 2012-2014 роках. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів №728 від 19 вересня 2012 року», – повідомив кандидат у народні депутати від опозиції «Свобода» та «Батьківщина» по Володимир-Волинському виборчому округу Євген Мельник.

«Серед тих шахт, які будуть виставлені на продаж – «Волиньвугілля». А це значить, що шахти Нововолинська можуть опинитися в руках олігархів», – висловив побоювання кандидат.

Джерело vgolos.com.uaРеклама у Нововолинську