Головна Новини Нововолинська Частяков регіонал?

Частяков регіонал?

130
0

Про незаконну розклейку реклами у місті вже неодноразово писали на цьому порталі, не буду повторюватися. Але, останнім часом, звертаючи увагу на ці рекламувки, розклеєні по всьому місту я почав помічати певні закономірності..

А саме:

1. Серед всієї реклами найбільше її від Ковальчува та Частякова

2. Рекламу цих кандидатів можна зустріти у одних і тих самих місцях, навіть на одних і тих самих стовпах

3. Рекламні плакати обох кандидатів акуратно приклеєні один під другим. 

4. Вроді конкуренти, а ніхто не заклеює рекламу іншого.

Складається враження, що їх клеїли одні і ті самі люди.

 

Хто такий Ковальчук? Людина, яка ніколи не заперечувала своєї прихильності до Партії Регіонів. Про це добре знають жителі міста Володимир-Волинського, ось що про Ковальчука пише одне волинське інтернет видання

Адже на президентських виборах 2004 року він на офісі свого підприємства у Володимирі-Волинському розмістив величезний плакат із написом: «Одинадцятитисячний колектив – за Партію регіонів». А 27 березня 2010 року в інтерв’ю газеті «Волинь-нова» Сергій Ковальчук відверто висловив своє задоволення приходом до влади в Україні Януковича та Партії регіонів. «Я п’ять разів на двох останніх президентських виборах голосував за Віктора Януковича. Це мій Президент, моя влада, яку я буду підтримувати», – заявив цей бізнес-магнат, який тепер вбрався в шкуру «незалежного» кандидата у народні депутати

Сьогодні я звернув увагу на один стовп по вулиці Святого Володимира. Побачив на ньому вже звичну картину – 2 реклами Частякова та Ковальчука акуратно приклеєні одна під другою. Але мою увагу привернула одна дрібничка – придивившись, я помітив, що обидва плакати до стовпа приклеєні одним куском скотча! (див. фото 2 та 3) Тобто їх дійсно клеять одні і ті самі люди. Про що це говорить? Мабуть про те, що у регіонала Ковальчува є домовленості із Частяковим. Для чого Частякову, на кожному плакаті якого написано “Народна опозиція” домовлятися про щось із регіоналом?.. Чи не тому, що Частяков такий самий регіонал? 

 

Сьогодні на порталі з’явився цікавий коментар, автор якого, мабуть добре обізнаний із роботою штабів Частякова та Ковальчука (як можна бути обізнаним із роботою двох конкуруючих штабів, ще один доказ того, що ці штаби пов’язані між собою), процитую: 

Та буде вам відомо , що штаби Ковальчука та Частякова (про інші штаби мені невідомо) заключили договори аренди із власниками опор зовнішнього освітлення (УЖКГ – Бутинець В.С.)

Хто такий Бутинець? Директор УЖКГ та депутат від Партії Регіонів. Для чого регіоналу Бутинцю підтримувати разом з іншим регіоналом Ковальчуком також і Частякова? Чи, часом не тому, що Частяков такий самий регіонал? 

 

Доречі, пан Бутинець не тільки регіонал та директор УЖКГ, але і власник таких закладів, як клуб Донбас, тренажерний зал Доніно, готель Донкіхот, бару Добряк (я перечислив тільки ті, що знаходяться у районі 4-ї шахти) Навпроти цих закладів біля дороги стоїть конструкція для розміщення 2-х великих білболрдів, розміщена вона на огороженій території цих закладів і, скоріше за все, належить вона також пану Бутинцю. Про це свідчить також і те, що на цих білбордах раніше висіла реклама цих закладів. Але не зараз. З однієї сторони там зараз висить великий банер Частякова. А з іншої реклама Партії Регіонів про будвництво дороги на вулиці Некрасова (банери про будівництво дороги вже висять більше місяця, а дорогу ще й не почали будувати.. не факт що і взагалі почнуть). Див. фото 4,5,6. Тобто регіонал Бутинець підтримує “народного опозиціонера” Частякова. Для чого регіоналу підтримувати представника опозиції? Чи не тому, що Частяков такий самий регіонал? 

 

Якщо все так, і Частяков регіонал то для чого йому так приховувати це? Тут все зрозуміло – якби він сказав про це відкрито, то, враховуючи “любов” наших людей до Партії Регіонів, шансів у нього виграти ці вибори не було б взагалі ніяких. Набагато простіше назвати себе представником “народної опозиції”, трохи покритикувати існуючу владу, не афішувати те, що він родом із Донецька і для людей він вже ніякий не регіонал, а представник опозиції! Людям же ж байдуже якої саме..

 

Я правий? У кого які думки чи докази є на рахунок цього?

 

Володимир Стасюк, root

 

П.С. Коментарі користувачів порталу:

 

[quote=hellbeerdrinker] ну так бо від “удару” є кандидат, по нашому окрузі, від опозиції є, а от від ригіонів нема, або такий, про якого я нечув, що також підозріло… а тут звідки не візьмися Гєна взявся, з Донецьку… і грошей купу має на стільки агіток і такий весь “народний опозиціонер” і за мову і за українців… от сукупність цих факторів і дала мені підставуу так вважати [/quote]

 

[quote=Cергій] Хочете, я Вам доведу, що пан Частяков – банальний висуванець “славної” Партії Регіонів.

Ось ознаки цього:

1) Шалена піар-кампанія з білбордами, палатками, прапорами,  буклетами та газетами, інші кандидати на таке просто фінансово неспроможні.

2) Ця піар-кампанія настільки розрекламована, що навіть затіняє донедавна лідируючу піар-кампанію не бідного дядька, Пана Ковальчука.

3) Йде стрімка безконкурентна піар-кампанія Пана Частякова, всюди тільки й чутно: “Частяков та Частяков”, інших кандидатів просто не чути, таке може дозволити собі лише діюча в країні влада.

4) Ця піар-кампанія “грає” на почуттях Волинян, використовуються символи українства калиновий (червоний) та чорний кольори, особливо обіцяють всіляку підтримку українській мові, знаючи, що за це голосуватимуть більшість волинян. Головне дорватися до корита наобіцявши багато-чого популярного, а далі хоч трава не рости.

5) Найголовніша ознака, це те, що пан Частяков родом з донецької області, хоч і проживає тут з дружиною з Володимира-Волинського, а почерк Партії Регіонів, зокрема нашого “проФфесора” всюди ставити “донецьких”…

Отож, пам’ятайте про вовків в овечій шкурі… [/quote]

 Реклама у Нововолинську