Головна Новини Нововолинська Нововолинське ВПУ презентувало міжнародну співпрацю на Національній виставці

Нововолинське ВПУ презентувало міжнародну співпрацю на Національній виставці

102
0

З 16 по 18 жовтня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організована Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академією педагогічних наук України та компанією «Виставковий Світ».

Виставка представила понад 600 навчальних закладів із 27 регіонів України, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

Нововолинське ВПУ чотири роки поспіль презентує власні інновації на Всеукраїнських і Міжнародних освітніх виставках. У цьому році навчальний заклад заявив про міжнародну співпрацю в професійному навчанні. На участь у виставці представники училища приїхали разом із партнерами по освітній діяльності з Комплекс Шкіл Гастрономічних і Готельних справ ім. Казимира Андрія Яворського в Хелмі (Польща).

До програми виставки ввійшла презентація на стенді Нововолинського вищого професійного училища та Комплексу Шкіл Гастрономічних і Готельних справ на тему «Міжнародна співпраця у напряму реалізації спільних проектів в галузі професійної освіти з використанням сучасних виробничих технологій», яку провели Приступа Валентина Іванівна, директор Нововолинського ВПУ та Марта Мазурек, директор Комплексу Шкіл Гастрономічних і Готельних справ ім. Казимира Андрія Яворського в Хелмі.

На IV Національній виставці  Нововолинське ВПУ та Комплекс Шкіл Гастрономічних і Готельних справ було визнано переможцями конкурсу з номінації «Інновації у розвитку міжнародної співпраці в освітній галузі».

На фото:

  • Представники Нововолинського та Хелмського навчальних закладів
  • директор Нововолинського ВПУ – Приступа В.І., Супрун В.В. – директор департаменту профтехосвіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Марта Мазурек – директор Комплексу Шкіл Гастрономічних і Готельних справ ім. Казимира Андрія Яворського в Хелмі
  • Під час презентації


Реклама у Нововолинську