Головна Новини Нововолинська Василь Мартинюк розпочав голодування

Василь Мартинюк розпочав голодування

108
0

Житель міста Нововолинська Василь Мартинюк розпочав голодування у луцькій психіатричній лікарні №1. Голодування розпочато в знак протесту проти його утримання в лікарні. В «дурдом» його відправили за рішенням Нововолинського суду по поданню міліції і за підтримки прокуратури.

Я, особисто знаю Василя і переконаний, що він не псих. Знаю про його негативне відношення до міського голови, міської міліції та прокуратури. Знаю, що він звертався в ЗМІ із матеріалами про незаконні (на його думку) дії міської влади та міліції. Рішенні суду, невідомо чому, прийнято на підставі Кримінального кодексу України в редакції 1960року. Ще трохи і нас  мабуть почнуть судити і по законах 1939 року.

Мигас Володимир. Голова громадської організації «Нововолинська координаційна рада народного руху України»

 

upd. Анатолій Бідзюра.

“Терорист”. На психіатричне обстеження!

Сумно закінчилася резонансна історія із «замінуванням» «Вопаку» 05 липня 2012 року. Головну дійову особу, згідно «Постанови» Нововолинського міського суду від 08 жовтня 2012 року направили на стаціонарне психіатричне обстеження у Волинську обласну психіатричну лікарню № 1. Як кажуть, від «тюрми і від суми…» А я додам: «…І від дурдому, не зарікайся!»

Виникає запитання – наскільки це все законно?

На тлі згортання конституційних прав і свобод громадян, яке ми спостерігаємо ось вже два роки, знаєте, ну не те щоб, аж так все виглядало підозріло, як у 1937-му і у пізніші радянські часи, та все ж… У ті роки професія психіатра була дуже запотребуваною і лікарів, як вбачається, не вистачало. Та і психіатричних лікарень, теж. Хто не вірить – подивіться фільм радянського виробництва «Майстер і Маргарита». Правда, там все прилизане і цілком цивілізоване. А насправді, було зовсім по-іншому. Проте, все виявилось правдою. Головні дійові особи – Кіт, Азазелло, Воланд, Коров’єв та ін. існують цілком реально, а не у хворобливій уяві потерпілого від сталінського режиму. М.Булгаков добре знав можливості радянської психіатричної науки, і пишучи свій роман, страшенно ризикував. Можливо, якби тоталітарний режим мав можливості охопити масовими «психіатричними послугами» дещо ширші кола народу, то і «результати» зомбування були б іншими…

Я не юрист. І давати оцінку діям правоохоронців, щодо «законно-незаконно» пана В.Д.Мартинюка направили на психіатричну експертизу, не буду. Якщо хтось знає – поділіться своїми знаннями.

Фотокопії документів – пропоную Вашій увазі.Реклама у Нововолинську