Головна Новини Нововолинська Рибалка-браконьєр «попався на гарячому»

Рибалка-браконьєр «попався на гарячому»

90
0

Днями під час проведення рибоохоронного рейду старшим державним інспектором Волиньдержрибоохорони Володимиром Жигалюком було затримано громадянина Ігора К., 1973 р.н., жителя міста Нововолинська, який здійснював лов водних біоресурсів (риби), у ставку біля птахофабрики, неподалік села Суходоли, Володимир-Волинського р-ну, що на Волині, за допомогою промислового знаряддя лову – сітки, без дозволу на промисел. Повідомили у Волиньдержрибоохороні.

Під час незаконного лову цінних видів риб, даний громадянин упіймав 5 екз. «плітки» та 4 екз. «окуня», загальною вагою близько 0,6 кілограма, чим завдав збитків рибного господарству України на суму 493 грн.

Як повідомив провідний юрисконсульт Волиньдержрибоохорони Андрій Лапків на даного громадянина складено адміністративний протокол, відповідальність за незаконний вилов риби за допомогою сітки – передбачений ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали по даному факту передані у Володимир-Волинський міський суд для притягнення порушника правил рибальства до адміністративної відповідальності. За незаконний вилов риби із застосуванням заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел передбачена адміністративна відповідальність та штраф в розмірі від 340 до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів. Окрім цього з Ігора К. буде стягнутий і завданий збиток рибному господарству України у сумі 493 грн.

Інформує «Волинська правда».Реклама у Нововолинську