Головна Новини Нововолинська «Деревіада»

«Деревіада»

98
0

По знищенню «зелених друзів» під, схоже, персоніфікованим керівництвом міського голови, у Нововолинську продовжується.

Мабуть, їх вирубка настільки увійшла у звичку, що начальство без неї, вже не може жити. На цей раз лизень злизав п’ять абсолютно здорових, 60-річних дерев, у сквері на території ЗОШ № 2.

Ще міська влада не надала відповіді де зник розкішний осокір на тротуарі перед Олійно-жировим комбінатом по вул. Нововолинській, аж тут новий збиток.

Я вже не питаю про дозволи на масову вирубку від обласної ТерЕкоСлужби. Хочу знати тільки: куди поділася така велика кількість деревини? Яка її вартість? Чи ставили її на прихід у ВУКГ?

Минулого разу колишній прокурор міста О.Сліпчук вчергове відписавшись на мій «Інформаційний запит» покарав «стрілочника» – нач. дільниці цієї комунальної організації, ні в чому не винну людину, виконавця робіт. Якась смішна відповідь надійшла і з міськради.

Пане прокуроре міста О.Решетник! Щиро прошу, долучивши мої попередні матеріали на цю тему, провести слідчі дії і дати відповідь: куди все ж таки, як фантоми, зникають дерева у Нововолинську? Наперед вдячний.

Із пошаною Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща, Нововолинськ (спеціально для «НВ ІнформПортал»)Реклама у Нововолинську