Головна Новини Нововолинська Отримали від хуліганів на горіхи, заступившись за старших людей!

Отримали від хуліганів на горіхи, заступившись за старших людей!

174
0

Четверо жителів міста Нововолинськ з’ясували стосунки із допомогою кулаків так, що в результаті двоє із них отримали судимість.

Двоє друзів, повертаючись додому після робочого дня, вирішили дорогою навідатися в місцеве кафе. Зайшли, замовили горілки та пива. Перехилили кілька чарок і стали чіплятися до двох чоловіків старшого віку, нецензурно висловлюватися в їх адресу, а згодом і почали бити посуд.

Галас у кафе та звук розбитого скла почули двоє хлопців, які на літній терасі. Молодики вирішили подивитися, що там коїться. П’яні хлопці, які ображали старших за себе відвідувачів, справили на них неприємне враження. Вони зробили кривдникам зауваження, але у відповідь почули: «Вийдемо? Поговоримо?».

З’ясовували стосунки чоловіки на вулиці. Один із заступників отримав прочухан та приходив до тями, а іншому було скрутніше: він отримав сильний удар в обличчя, а потім ще й металевим стільцем по нозі. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, житель Нововолинська отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому щелепи та ноги, які відносяться до середнього ступеня тяжкості.

Відносно зловмисників правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 1 ст. 122 (Умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості) Кримінального кодексу України.

Нововолинський міський суд Волинської області присудив одному зловмиснику два роки обмеження волі, а іншому – позбавлення волі на той же строк.

На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України зловмисники не будуть відбувати покарання за умови, якщо протягом однорічного іспитового строку не вчинять іншого злочину.

Юлія Локотько, СЗГ УМВС України у Волинській області.реклама у Нововолинськ