Головна Новини Нововолинська Що змінилось у “Козлячому парку”?

Що змінилось у “Козлячому парку”?

120
0

А, нічогісінько. Може щось поміняється після мого звернення до нового міського прокурора О.Решетника?

Імовірно. При умові, якщо пан прокурор міста Нововолинська:

1) не стоятиме на сторожі інтересів «грошових мішків», а дбатиме про насиченість киснем, а не формальдегідними та чадними випарами міської атмосфери;

2) не купиться на солодкі обіцянки керівників;

3) не буде їздити із ними на «царські полювання» до… (до пори промовчу);

4) відмовлятиметься від участі у королівських фуршетах;

5) не прийматиме подарунків і квартир;

6) не надумає будувати замок.

Хоча ні! Дещо таки у «козлячому парку» над автотрасою Ковель-Жовква, змінилось. Побільшало сміття і заростей бур’янів.

Понад молитовним будинком «Зала Царств» хтось, на рівні 5-ти метрів над землею, поспилював дерева.

Парк, який міг би стати окрасою Нововолинська та оазою для відпочинку його мешканців влітку, при умові наявності українського господаря, так і залишається безгоспним і потроху зникає.

Начальник ВУКГ пан В.Бутинець, у своєму попередньому листі на моє ім’я запропонував мені, як голові ГО «Україна + Польща», у дусі незабутніх часів «розвинутого соціалізму» організувати комуністичний лєнінський суботник для очистки парку і двох природних озерець. Пообіцяв виділити вантажівки для вивезення сміття. Я згоден. На таких умовах.

Пан В.Бутинець (та міський голова В.Сапожніков) наводить порядок на ввіреній йому міською територіальною громадою території ВУКГ, а саме:

а) Повертає всю продану, без конкурсів та аукціонів приватним власникам комунальну землю і об’єкти, що раніше належали міській громаді, у тім числі і у інших місцях (тартак, теплиця м-ну Шахтарський, ритуальне бюро по вул. Ковпака, 8, ритуальне бюро на старих могилках біля озера);

б) Проводить ремонт двох загублених через безгосподарність теплиць для вирощування квітів;

в) Ремонтує і запускає автономну вугільну котельню на території управління, що служила, раніше, для обігріву адміністративних та виробничих приміщень і парників.

г) Капітально ремонтує і відреставровує будівлі для виробничого персоналу, споруди, що служили раніше конюшнями, складами, їдальнями, душовими, саунами, більярдними тощо.

Погоджуйтесь, хутко, Василю Степановичу. У тому свинстві, у яке перетворила місцева влада територію ВУКГ, довіривши згодом його вам, участі ви, майже не брали.

P.S. Пенька від осокора, навпроти Олійно-жирового комбінату, зрізали нижче рівня тротуару, явно наміряючись закатати його у асфальт. Що підтверджує несанкціоноване знищення дерева.

Анатолій Бідзюра, журналіст, голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

 Реклама у Нововолинську