Головна Новини Нововолинська Частина міста може залишитися без світла!

Частина міста може залишитися без світла!

92
0

На Волині ніяк не можуть відремонтувати опору, від якої живиться частина Нововолинська. Наразі ж існує загроза її обвалу, – запевняють енергетики.

Про це йшлося під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – повідомили у прес-службі ОДА.

Начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Леонід Кирильчук, доповідаючи про усунення порушень в охоронних зонах електромереж, відзначив, що за рік фахівцями ПАТ «Волиньобленерго» їх зменшено лише на 7%.

Директор обленерго Анатолій Бурін занепокоєний ситуацією, що склалась у Нововолинську. Там ПП «Волинський Новобуд», яке належить Сергію Ковальчуку (на парламентських виборах балотувався по округу №19), рішенням Господарського суду Волинської області, було зобов’язане впродовж 2-х місяців виготовити проект рекультивації земельної ділянки під Низкиничівським родовищем суглинків та реалізувати його.

Однак цього не зробило, тому енергетики не мають змоги доїхати до опори, що живить електрикою частину Нововолинська та унеможливлює проведення ремонтно-технічного обслуговування інженерних комунікацій. У зв’язку із незначним нахилом опори від вертикального положення, існує реальна загроза її падіння та обриву проводів.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко зобов’язав відповідних профільних посадовців невідкладно запропонувати шляхи усунення загроз, що можуть спричинити надзвичайні ситуації та реалізувати їх.

За матеріалами www.zik.uaРеклама у Нововолинську