Головна Новини Нововолинська Ветерани рвуться в депутатську лазню. Погрожують узяти штурмом…

Ветерани рвуться в депутатську лазню. Погрожують узяти штурмом…

100
0

Прийшов ветеран шахтарської праці, приніс колективну заяву, попросив оприлюднити. Заява – на ім’я міського голови Сапожникова В.Б. Ідеться про пільгову помивку в колишній комунальній лазні, яка стала надбанням депутата міськради Сиротюка Юрія (можливо, є ще співвласник).

Суть така. Колись лазня в центрі міста була загальнодоступною. Ціни були прийнятні, люди регулярно милися й оздоровлювались. Однак владці нарікали, що лазня є збитковою. Віддали її в оренду, згодом – на викуп.

Новий господар узяв зобов’язання обслуговувати інвалідів, учасників війни, ветеранів праці, дітей війни за пільговими цінами. Списки пільговиків громадські організації йому надали.

23 грудня, в неділю, попаритися прийшло 16 пільговиків. Касир запустив тільки десятьох. Решта пішли додому немиті й обурені.

Така сама халепа може статись і 30 грудня, в передсвятковий день.

Ветерани вимагають від міського голови, щоб навів у лазні лад і забезпечив пільгову помивку.

Пишуть, що у відремонтованій будівлі власник розмістив бар-ресторан, туристичну агенцію, перукарню, адвоката, нотаріуса й офіс Партії регіонів. Він собі заробляє гроші, а старші люди доступну лазню втратили. Попарити старі  кістки, що вже риплять,  нема як. У Луцьку пенсіонер сплатив 20 гривень – і париться у своє задоволення. А наша лазня перетворилась на доходний дім. 

Автори заяви вже звертались до заступника міського голови Е.Савіка. Безрезультатно. Тож тепер вимагають від пана Сапожникова, щоб до 30 грудня (!) знайшов управу на депутата-бізнесмена, який ігнорує інтереси простих людей. Своїх виборців, до речі.

Довідково. Ю.Сиротюк і Е.Савік є членами Партії регіонів. Не знаю, чи регіоналів обслуговують у лазні зі знижкою, але наші ветерани на неї точно заслужили!

Ганьба власникам. Хлопці, всіх грошей не заробиш. Скільки вже тих ветеранів лишилося, не знущайтеся з них. Більш як 20 пільговиків у лазню не ходять (самі пишуть). То вже робіть їм щотижневу знижку, не жлобтеся. А то тільки на День перемоги чи День шахтаря їх шануєте.

Оце як вони влаштують вам штурм євролазні під Новий рік – буде кіно смішніше за “Іронію долі, або З легкою парою”.

Відзнімуть на камеру, викладуть в інтернеті – весь Ютуб обрегочеться.  

Н.Камишникова.

 Реклама у Нововолинську