Головна Новини Нововолинська Різдвяне привітання декана Нововолинського деканату, настоятеля Свято-Духівського Собору митрофорного протоієрея Стефана Фульмеса

Різдвяне привітання декана Нововолинського деканату, настоятеля Свято-Духівського Собору митрофорного протоієрея Стефана Фульмеса

106
0

“Небо і земля нині торжествують.

Ангели і люди весело святкують”.

(Різдвяна колядка)

 

Сьогодні знову весь світ наповнює велика радість Різдва Христового: небо і землю, людей і безтілесних ангелів. Бо милосердний Бог святом народження Свого Єдинородного Сина благословляє нам новий рік Своєї благості, продовжуючи цьому світові віку. Тому ми, свідомі цього великого Божого дару, в цей урочистий день виголошуємо: “Ой, радуйся, земле! Син Божий народився!”. І справді, радіє вся земля, радіє людство і вся вселена, бо Син Божий “ради нас, людей, і ради нашого спасіння з небес зійшов і воплотився від Духа Святого і Марії Діви і став Людиною” (4 член Символу віри). 

Багато років минуло з того часу, як на околиці Вифлиєму, в країні Юдейській, не в царській палаті, а поміж ягняток, в убогому вертепі, на сіні, народився Цар віків, Спаситель Світу, Сам Господь наш Ісус Христос.

Різдво Христове – це пришестя у світ Сина Божого, це з’єднання Божественної природи з нашою людською природою для її оновлення через визволення від гріха і смерті. Це свято нагадує нам, що Бог не залишив і не залишає світ і кожного з нас без Своєї любові та піклування. Бо так “Бог полюбив світ, що дав Сина Свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне” (Ін. 3,16).

Народжений Господь наш Ісус Христос дав людству Свою Віру, Любов, Науку у Славі і Прикладі, вказавши Дорогу до Спасіння. Він дав кожній людині можливість каятися, спасатися і вільно увійти до Царства Небесного.

Дорогі браття і сестри! Блага звістка про Різдво Христове звернена до кожного із нас, та закликає разом з мудрецями і пастухами прийти до Ісуса, принісши йому щедрі дари. Але Господь не потребує від нас ні золота, ні срібла чи інших цінних дарів. Ми ж, подібно до Вифлеємських пастухів, принесімо Христу Богові в дар смирення, чисте серце і нелицимірну любов.

Радіючи разом з Вами в цю світозарну ніч, я молитовно вітаю всіх парафіян, жертводавців, керівників та мешканців міста нашого й околиць зі святом Різдва Христового і благословенним Новоліттям. Нехай торжествує в наших серцях Різдвяна радість, бо вона осіяла весь світ сяйвом Христової істини, яка провіщає і навчає нас Божественної любові, духовної досконалості.

У дні Різдва Спасителя нашого вірою і любов’ю прикрасимо храм своєї душі чеснотами християнського благочестя і з чистим серцем приймемо Христа Життєдавця. Покиньмо нечестя і людські пристрасті й одягнімося, як обранці Божі, в милосердя, доброту, лагідність, любов, довготерпіння, пробачаючи один одному взаємно. Нехай кожен із нас старанно трудиться на своєму місці на славу Божу і добробут нашої Батьківщини та процвітання Церкви Христової.

Нехай зміцнить Господь усіх нас у доброму здоров’ї та подасть нам свою благодатну допомогу на добрі діла. Подякуймо Господу нашому Ісусу Христу за Його ласки у минулому році й у своїх повсякденних молитвах просімо, щоб Він просвітив наш розум світлом істини, послав у наші серця любов до ближніх, змінив нашу волю на добрі діла і благословив всіх нас миром.

Кожна віруюча українська родина й кожне українське серце нехай стане гостинним Вифлеємом для Христа Спасителя.

Христос рождається! Славімо Його!

 

 

З любов’ю до Вас

декан Нововолинського деканату,

настоятель Свято-Духівського Собору

митрофорний протоієрей Стефан ФУЛЬМЕС 

 

 

 

Різдво Христове

2013 р.Реклама у Нововолинську