Головна Новини Нововолинська У Партії Регіонів вже готують до продажу 13 шахт.

У Партії Регіонів вже готують до продажу 13 шахт.

96
0

Міненерговугілля визначило 13 вугільних підприємств, які повинні до 3 березня 2013 року провести підготовку об’єктів держвласності, що підлягають приватизації. Про це сказано в наказі міністерства №1004, передає УНІАН.

 Згідно із наказом, до таких підприємств входять “Волиньвугілля” шахти №5, №1, №9 та Бужанська шахта, “Донецька енергетична компанія”, “Макіїввугілл”, “Красноармійськвугілля”, “Артемвугілля”, “Львіввугілля”, “Орджонікідзевугілля”, “Шахтарськантрацит”, “Торезантрацит”, “Сніжнеантрацит”, “Луганськвугілля”, “Первомайськвугілля”, “Донбасантрацит”.

Керівники зазначених підприємств повинні тепер не пізніше 3 числа кожного місяця інформувати про хід виконання наказу департамент майнових відносин і управління корпоративними правами Міненерговугілля. Міністерський контроль за виконанням наказу приписали здійснювати заступнику міністра Сергію Чеху. Як повідомлялося, у Мінфіні нещодавно заявили, що приватизація шахт заощадить державі мільярди. Нагадаємо, 22 червня 2012 року голова Фонду держмайна Олександр Рябченко заявив, що приватизація вуглевидобувних підприємств буде проходити “за новою для України процедурою”. Збиткові шахти продадуть за символічну ціну – 1 гривню, а змагання між покупцями буде полягати у тому, хто більше вкладе в розвиток підприємств. Як писала “Економічна правда”, бізнес-група сина президента Олександра Януковича націлилась на приватизацію цілої низки шахт за одну гривню.

Посилання на «Економічну правду»

 Реклама у Нововолинську