Головна Культура Кіно: «Пиятика у Нововолинську». Восьма серія.

Кіно: «Пиятика у Нововолинську». Восьма серія.

106
0

Нарешті, через два з лишком місяці отримав відповідь на заяву, яку скерував у прокуратуру, і яку та направила у Нововолинський МВ УМВС.

Мова давня: про пиятики, влаштовувані місцевою владою у недокорчованому Парку культури. На тлі і біля смердючого громадського сортиру, за 150 м. від міськради.

На мої дзвінки по 102, усні та письмові звернення про порушення громадського порядку у Парку культури, міліція або не реагувала, або не давала відповіді, або по них доводилося йти самому, як і цього разу.

У своїх відповідях (які я пропоную користувачам сайтів nvip.com.ua та read.ucoz.ua) — ані во нач. Нововолинської міліції О.Глова, ані дільничний інспектор О.Корнелюк і словом не обмовилися про порушення «Закону України про захист суспільної моралі», «Закону України про внесення змін до деяких законодавчих України, щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв» та безлічі статей Конституції України. У яких ясно сказано, що споювати територіальні громади неетично і аморально! А тим більше, як вбачається, виконувати «совкове» рішення Нововолинських міських депутатів № 1614 від 03.05.2012 року, прийняте ними із подачі міського голови В.Сапожнікова. Кермування котрого останнім часом, нагадує дії окупанта у єврейському гетто, або під час комендантської години.

Неквапом розмовляючи зі капітаном міліції В.Мартинюком про неможливість відкриття карної справи по факту споювання міської громади у його службовому кабінеті, скажу, що є такі статті у Кримінальному кодексі. І кримінальна справа може бути відкрита. Як називаються і де шукати – поки промовчу. До пори. Пани міліціонери, у своїй відповіді, написали, що 8 пияків було затримано і притягнуто до адміністративної відповідальності. Правда, забули сказати коли і де. Під час святкування Нового року біля ялинки, на місці поцупленого кимось Державного прапора України, навпроти міськради, а не 25.08.2012 р., на День міста.

Де він подівся – будуть шукати компетентні органи. І щодо 8-ми п’яниць, то їх було разів у 100, більше. І не мені їх затримувати та складати протоколи – це святі службові обов’язки доблесної нововолинської міліції. Як і не мені відслідковувати, можливо й корупційні, зв’язки між нововолинським міським головою та правоохоронцями, які його, схоже, прикривають. Інакше, як назвати оці регулярні та давні історії із «виїзною торгівлею» на свята у ПКіВ – громадському місці, де горілка і вино із наметів ллються ріками, де повітря ввечері згущене від матюків і мордобою. А хліб та воду продають, як говорили очевидці, по казкових цінах, зі 400% накрутками.

Наостанок скажу, що нам набридли безкінечні відписки від міської влади, міліції та прокуратури, котрі схожі одна на одну, як дві папуги. І ми готові вдатися до радикальних, не заборонених Конституцією України та законами України, дій громадської непокори. «Персоніфіковано» попереджуємо міського голову В.Б. Сапожнікова, що у випадку продовження споювання міської територіальної громади у громадських місцях, несанкціонованої вирубки зелених насаджень, продажу міської комунальної власності та землі по занижених цінах, він буде нести персональну відповідальність у повному обсязі.

Звертаємось до міських депутатів із проханням відмінити своє власне рішення № 1614 від 03.05.2012 р. про «виїзну торгівлю» алкоголем у громадських місцях. Звертаємось до міського прокурора О.Решетника, опротестувати його.

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», НововолинськРеклама у Нововолинську