Головна Новини Нововолинська Небезпека на перехресті вулиці В. Стуса та п-р Перемоги!

Небезпека на перехресті вулиці В. Стуса та п-р Перемоги!

134
0

Сьогодні, мною виявлена не обгороджена яма на перехресті вулиці В. Стуса та п-р Перемоги. Вода із каналізаційного колектора вимила ґрунт спід асфальту в результаті чого у ньому утворилася дірка розміром 0,16 м. та глибиною понад 1,5 м. Існує обґрунтована небезпека для життя, здоров’я та безпеки мешканців міста. Вимивання ґрунту відбувається безпосередньо під пішохідним переходом, а обвал асфальту прямо на перехресті доріг, якими курсує громадський транспорт, може відбутися в кожну мить.

У 2012 році у схожих техногенних аваріях на території України загинули люди та постраждало майно громадян. Вимагаю вжити негайних заходів.

Уже направив терміновий інформаційний запит до міського голови, базуючись на п.2 ст.20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” (У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.)

 Реклама у Нововолинську