Головна Новини Нововолинська “Свобода” – на стороні громади

“Свобода” – на стороні громади

98
0

Чим ближче до чергових місцевих виборів, тим більше з’являється політичних спекуляцій із намаганнями дискредитувати “Свободу”. В тому числі й від новітньої політтехнологічної зброї влади – неприродних депутатських груп у місцевих радах.

Партія регіонів та її союзники в Нововолинській міській раді, які об’єдналися в ідеологічно неприродне депутатське об’єднання “Спільна думка”, сьогодні намагаються вчити націоналістів, як і за що їм голосувати. Нав’язуючи громаді думку про те, що коли “Свобода” не підтримує їхні меркантильні наміри, то вона – заодно з міським головою. Це – не що інше, як політична спекуляція, оскільки “Свобода” завжди на все мала власну думку і не зраджує своїм принципам. Ми були і залишаємося на стороні громади.

Щоб розібратися з тим, чиї інтереси відстоює “Спільна думка”, варто подивитися, хто до неї вступив. А ситуація з цією квазігрупою є такою, що навколо Партії регіонів раптом дружно об’єдналися депутати з “Єдиного Центру”, “Нашої України” та інші політичні перебіжчики, про яких у фільмі “Гараж” було сказано: “Вчасно зрадити – це не зрадити, а передбачити”…

І ці “передбачливі” депутати тепер будуть вказувати нам, “свободівцям”, як і за що голосувати? Вони на це не мають жодного морального права! Маніпулювати думкою та позицією фракції ВО “Свобода” не буде ніхто. Бо з усіх питань “Свобода” завжди мала і матиме власну думку, як відкрито демонструвала її, так і демонструватиме. Не зважаючи на те, подобається це міському голові чи ні. Так само як і маніпуляторам зі “Спільної думки”. Для нас головне – інтереси громади, а не ворогуючих поміж собою кланів.

Жорстку позицію до міського голови депутати з фракції ВО “Свобода” демонстрували з багатьох питань. Так було, наприклад, у питанні щодо створення Центру первинної медико-санітарної допомоги, яке нам подають нібито як “медичну реформу”. Я особисто пропонував відтермінувати це питання і не ставити його на голосування, а дочекатися висновків реалізації пілотних проектів у тих областях, де вони впроваджуються, зробити їх аналіз – і вже потім вирішувати, чи прийнятне таке “реформування” для нас.

На жаль, і промерська більшість, і так звані “опозиціонери” й критики зі “Спільної думки” практично в повному складі до моєї пропозиції не дослухались і проголосували за таке “реформування”.Чи думали вони в той момент про інтереси громади міста Нововолинська та селища Жовтневого, яка далеко не в захваті від ініційованої владою “медичною реформою”?

На одній із останніх сесій міської ради я порушив незручне для міської виконавчої влади питання про необхідність звітування міського голови та керівників виконавчих органів – розпорядників коштів міського бюджету. Громада має знати, куди йдуть кошти громади з бюджету розвитку. Відповідний пункт за моєю пропозицією був врахований у рішенні про внесення змін у міський бюджет на 2013 рік, тож розпорядники коштів звітуватимуть про їх використання.

Попри небажання міської влади, нам, “свободівцям, вдалося добитися виділення грошей із бюджету розвитку на капітальний ремонт громадської вбиральні в парку культури і відпочинку – 100 тисяч гривень, на капітальний ремонт внутрішньо будинкових та зовнішніх водопровідних і каналізаційних мереж – близько 350 тисяч гривень. Виділення коштів саме на такі, потрібні для громади справи, ми відстоюватимемо й надалі.

Варто нагадати, що в попередні каденції і за два роки каденції теперішнього скликання більшість із тих, хто нині намагається звинуватити депутатів від “Свободи” в підігріванні міській виконавчій владі, без будь-яких нарікань щодо зловживань бюджетними коштами, виділення земельних ділянок, мільйонних дотацій на розвиток робочих місць, а також посад керівників відділів міськвиконкому і заступників міського голови, донедавна аж надто плідно співпрацювали з теперішнім міським головою.

Раніше, коли міська рада була майже вся підконтрольна міському голові, ці депутати були з ним разом – як єдине ціле. І лише “Свобода” активно їм усім протистояла, коли йшлося про порушення прав та інтересів громади. Тепер же, коли вони пересварилися поміж собою, то намагаються звинуватити у своїх невдачах “Свободу”. Але наша позиція і дотепер, і нині залишається незмінною: ми стоїмо над усіма цими “розборками” поміж міським головою та “Спільною думкою”. При прийнятті рішень ми й надалі керуватимемося виключно інтересами громади.

Ще раз нагадуємо всім, що ВО “Свобода” – це самостійна політична сила, яка є відкритою перед своїми виборцями, звітує за свої дії перед виборцями і дослухається до думки мешканців Нововолинська та Жовтневого. Нам важлива критика або похвала виборців, а не примітивних політиканів та політичних перевертнів.

 

Володимир Власюк, депутат Нововолинської міської ради від ВО “Свобода” Нововолинська міська газета “Наше місто” від 14 березня 2013 року

 Реклама у Нововолинську