Головна Новини Нововолинська Операція “Візит”, дільничні інспектори знайомляться з населенням та вручають візитні картки

Операція “Візит”, дільничні інспектори знайомляться з населенням та вручають візитні картки

104
0

Щодня дільничні інспектори Нововолинського міського відділу міліції здійснюють подворовий та поквартирний обходи. Повідомляє сайт Нововолинської міської ради.  

Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, правоохоронці вручають громадянам візитні картки з вказаними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції, чергової частини та керівництва служб. На візитівках також є дні та години прийому громадян на адміністративних дільницях.

Під час обходу помешкань правоохоронці цікавляться, хто мешкає у квартирі чи будинку, запитують, чи немає у громадян скарг, а також проводять профілактичну роботу та розказують, як не стати жертвою шахраїв, дають поради щодо того, як вберегтися від крадіжок, вручають пам’ятку «Як не стати об’єктом злочинних зазіхань».

«Такі заходи є корисними як для людей, так і для нас, працівників міліції, оскільки дільничний інспектор повинен знати кожного, хто проживає на території його обслуговування, бути в курсі нагальних проблем, щоб оперативно реагувати на кожне звернення громадян, а також знання людьми свого дільничного інспектора міліції, підтримання з ним стосунків довіри та взаємодопомоги дозволить захиститися від осіб, які не є працівниками міліції, а в міру різних причин ними представляютьсязазначає начальник дільничних інспекторів Нововолинського міського відділу міліції Вячеслав Мартинюк.

Громадян просять враховувати поради дільничного інспектора міліції і бути обачними:

  • Увечері, якщо можна, не ходіть поодинці. Коли все-таки треба пізно повертатися, зателефонуйте рідним чи знайомим, щоб вони зустріли вас у під’їзді, поблизу будинку чи на зупинці.
  • Уникайте безлюдних, неосвітлених місць.
  • Якщо на вас напали, голосно кличне на допомогу.
  • Сідаючи в таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водію, що у вас в гаманці значна сума грошей.
  • Не давайте хуліганам спровокувати себе. Уникайте зневажливих висловлювань на їх адресу. Залишайтеся спокійним, об’єктивним та виваженим.
  • Для самооборони користуйтеся засобами, що містять речовини, які подразнюють очі та дихальні шляхи, але пам’ятайте, що застосовувати їх треба з урахуванням вітру і лише у великих приміщеннях.

І найголовніше – не з’являйтеся у громадських місцях у п’яному вигляді, адже це порушення ст. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) і саме такі люди найчастіше стають жертвами злочинних посягань.

На знімку: дільничний інспектор Сергій Кабак вручає візитну картку «Ваш дільничний» мешканцю міста.

Оксана Науменко, інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Нововолинського МВ УМВС

 Реклама у Нововолинську