Головна Новини Нововолинська Квартирна мафія сміється

Квартирна мафія сміється

100
0

Учора в Нововолинському суді ухвалили приголомшливе рішення. Двох маленьких дітей, їхню маму й бабусю фактично викидають на вулицю з квартири, якою явно в шахрайський спосіб заволодів пан М.

Про цю історію я вже писала тут на порталі й у газеті “Народна справа”, кому цікаво – знайдіть.

Суддя не взяла до уваги жодних аргументів нещасної бабусі, яка представляла відповідачів за позовом спритника. Цікаво, що саме ця суддя раніше розглядала справу про “борги” за участю того самого спритника і теж ухвалила рішення на його користь. Зацькована “позикодавцем” жінка невдовзі несподівано померла.

Усі звернення кількох ошуканих спритником родин до прокуратури й міліції не дали жодного результату. У найближчих планах пана М. – забрати хату в матері чотирьох малолітніх дітей. Він і цю свою “боржницю” вже потягнув до суду.

Рішення у справі про квартиру у 15-му мікрорайоні, з якої незабаром судовиконавці виселять двох малюків, стало можливим через кричуще недопрацювання відділу у справах сім’ї та молоді та відсутність належного контролю з боку куратора відділу А.Сторонського (заступника міського голови), виконкому, міського голови й усієї міської ради.

Агов, панове депутати! Агов, борці за справедливість! Захистіть не словом, а ділом нещасну родину з двома дітлахами. І багатодітну маму, яка ще очікує на рішення міського суду.

А то, крім мене, безробітної, нема й кому. Всі про садочок кинулися писати, завідувачку цькувати, більше ж проблем у місті немає…

Один із малюків у квартирі на 15-му – важкохворий. Саме на його лікування  родина й позичила гроші у спритника, а вже той зі “своїм” приватним нотаріусом нав’язали їм договір продажу квартири під виглядом договору про заставу.

Важкохвору малечу в Нововолинську ще на вулицю не викидали. Це буде прецедент. Де ви, борці за права дітей? Шукаю з собаками…Реклама у Нововолинську