Головна Новини Нововолинська Грошi на пам`ятник.

Грошi на пам`ятник.

106
0

Замість фінансування пам’ятника , гроші віддадуть на лікарні

Наміри обласної ради встановити в Житомирі пам’ятник діячу совєцької епохи Кременицькому викликало неабияке обурення серед житомирян, проте нині ситуація вирішилася на користь громади міста.

Справа в тому, що виготовити та встановити цю споруду обласна рада на чолі з головою обласної адміністрації Сергієм Рижуком збиралася за кошти обласного бюджету. Сума витрат – два мільйони двісті тисяч гривень. Враховуючи реалії сьогодення, направлення таких коштів із кишені платників податків було б повним і черговим абсурдним рішенням з боку теперішньої влади.

Починаючи з 2012 року, Житомирська “Свобода” разом із громадою міста провела низку протестних акцій під стінами обласної ради. Недоцільність використання двох мільйонів гривень на пам’ятник Кременицькому змусила протестувати працівників Житомирського трамвайно-тролейбусного управління, що вже чотири місяці не отримають зарплату. Громада переконана, що в той час, коли в критичному стані перебуває Житомирський онкологічний диспансер, коли не вистачає коштів на елементарний ремонт об’єктів ЖКГ, коли існує багато інших проблем у Житомирі та області, влада не має морального права так безвідповідально витрачати бюджетні кошти.

У ситуацію змушені були втрутитися народні депутати України. Після звернення народного депутата від ВО “Свобода” Олександра Мирного до обласної ради з приводу раціональності використання бюджетних коштів надійшла відповідь, що спрямування цих коштів є недоцільним. Гроші направлять на фінансування обласних закладів охорони здоров’я. Відкритим тільки залишається питання: чому так не було зроблено одразу? Вочевидь, влада перевіряла житомирян, сподіваючись на їхню байдужість, – повідомляє  прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

 – Той факт, що громада активно відреагувала на намагання влади нераціонально використати бюджетні кошти й не дозволила це зробити, є свідченням зростання впливу волі нації на ухвалення владою подібних рішень. Переконаний, що ця подія надихне житомирян на подальший контроль за діями влади. Ми й надалі активно реагуватимемо на будь-які спроби розбазарювати бюджетні кошти. Завдяки активним діям українців ми впевнено рухаємося до побудови могутньої української держави, де пануватиме соціальна та національна справедливість, – підкреслив голова Житомирської обласної організації ВО “Свобода” Сидір Кізін

Джерело http://20minut.ua/

 Реклама у Нововолинську