Головна Новини Нововолинська Нововолинському порталу 5 років!

Нововолинському порталу 5 років!

130
0

12 квітня 2008 року, рівно 5 років тому був зареєстрований домен nvip.com.ua. Нам виповнилося 5 років!

У цей день хочеться розповісти про історію сайту та пригадати, що відбулося за останні 5 років.

Історію сайту можна умовно розділити на 2 етапи: старий та новий.

Старий етап розпочався від часу реєстрації домену і тривав до 2010 року. У цей період сайт працював на старій самописній системі управління сайтом.

Дякуючи сайту http://web.archive.org ми можемо повернутися у минуле і подивитися як сайт вигладав у 2008-му році.

Із-за того, що система, на якій працював сайт була самописною і мало придатною для використання на сайті типу “портал”, той сайт розвивався повільно, був мало цікавим для користувачів і поступово занепадав. 

У 2010 році було прийняте рішення відродити сайт. Сайт був повністю переписаний та перенесений на систему управління сайтами Drupal, на якій працює по сьогоднішній день. Перша сторінка вже на новій версії з’явилася 15 жовтня 2010 року. 

Завдяки гнучкості нової системи, було створено багато нових розділів на порталі. Сайт почав активно розвиватися на набирати популярність серед жителів міста.

На сьогодні про нас знає, мабуть, кожен житель Нововолинська, у кого вдома є інтернет. Сайтом користуютсья як у Нововолинську, так і далеко за його межами. Останнім часом нас відвідує майже 2000 користувачів кожен день! Для прикладу, нововолинські газети друкуються тиражами всього кілька тисяч на місяць!

Приведу трохи статистики, що відбулося з сайтом за останні 2,5 роки нової історії, так як саме тоді була підключена система аналітика.

За цей час:

  • було додано майже 30 тисяч матеріалів (29 643
  • було додано майже 12 тисяч коментарів (11 893)
  • сайт відвідали 678 643 разів
  • к-сть унікальних користувачів, що відвідали сайт 200 774
  • було переглянуто майже 4 мільйони сторінок (3 942 267)
  • середньо-статистичний користувач за 1 відвідування переглядає 5,81 сторінок, залишаючись на сайті 6,12 хвилин.

На вчора, 11 квітня 2013р за 1 добу:

  • було додано 104 матеріали
  • було додано 71 коментар 

За час існування портал допоміг тисячам людей знайти роботу, щось продати чи купити, вирішити якусь свою проблему. Ми обзавелися друзями, які добавляють матеріали, коментуюють, приймають активну участь у житті сайту. Ми також нажили і немало ворогів. Нас ображали, нам погрожували, хотіли закрити, лякали судами, але, не дивлячись на все, сайт і надалі продовжує жити та розвиватися на зло ворогам 🙂

Сьогодні також хочеться подякувати всім користувачам, які нас відвідували. Без всіх вас не було б сайту. Ви його створюєте своїми матеріалами, коментарями, пропозиціями, навіть звичайними відвідуваннями. Знаю, багато людей відвуюють сайт кожен день, але мало приймають участі у  обговореннях. Закликаю всіх бути більш активними. Так як основна відмінність нашого сайту від традиційних ЗМІ у тому, що наш сайт живий, тут є діалоги, дискусії, обговорення. Ми створили окремий розділ – Форум, на якому ви можете підняти будь-яке питання. 

Ще раз дякую всім, заходьте до нас частіше, ми вам завжди раді.

Свої вітання та побажання можете писати у коментарях під статтею.Реклама у Нововолинську