Головна Соціум Майно і земля ДДУ. Перша відписка зі міської прокуратури.

Майно і земля ДДУ. Перша відписка зі міської прокуратури.

98
0

А я вже був повірив, що «сліпчукізм» у Нововолинській прокуратурі остаточно викорінено зі приходом у її стіни нового очільника. Та, на жаль…

Можливо, це збій, або невідворотні помилки зростання у становленні законності та нового демократичного порядку у злочинному, спитому, пронаркоманеному, прохабареному і заквашеному на різноманітних поборах у школах і садочках, рідному Нововолинську? Де гидкий мат висить на вулицях, як дим.

Просто так, для бравади, за звичкою, як спілкувалися у сім’ях тато і мама. Котрі ніколи не мали часу на своє чадо. І де з початку року було здійснено чотири оперативні відпрацювання із залученням підрозділів внутрішніх військ та «Беркуту». Де на п’яних ніхто не звертає уваги. І які стали невід’ємною частиною міського ландшафту, як дерева, меблі чи радіатори опалення у квартирі.

Більшість мешканців котрого усерйоз вважає, що пиятика у громадських місцях – благо, а не порушення закону.

А місцева влада, донедавна, підігрівала вживання згарячувального, своїми громадянами: «Будуть шашлики і до них!» – вислів найвищого очільника на сесії міськради і по місцевому радіомовленню. Хай його розсудить Бог.

Повертаючись до теми найпершої відписки із прокуратури, хочу звернути увагу читачів на фотокопії заяви ГО «Україна + Польща» та відповіді на неї заступника міського прокурора Ю.Сєчки. А також, мого коментаря зі витягами із «Закону України про дошкільну освіту» у темі «Батьки не довіряють завідуючій садочка і депутату» від 16 квітня 2013 року, 15:52, #12106. Прошу дуже.

#12106 Надіслав (Анатоль) (гість) 16 Кві 2013 15:52. 

Наступаю на яйця. І ще трохи потопчусь. “Закон України про дошкільну освіту” : “Вивільнені приміщення ліквідованих державних та комунальних дошкільних навчальних закладів використовуються виключно для роботи з дітьми. Майно, яке є державною, або комунальною власністю (земельні ділянки) будівлі, споруди, обладнання тощо, придбання чи відокремлення якого призначене для здобуття дітьми дошкільної освіти використовується виключно із зазначеною метою” Там же, пункт, 6 : “Засновник (власник) державного чи комунального навчального дошкільного закладу не має права безпідставно ліквідовувати його, зменшувати у ньому площу території, (курсив мій – А.Б.) кількість груп, а також здавати в оренду, приміщення (будівлі). Реорганізація або ліквідація діючих комунальних дошкільних навчальних закладів… допускається лише за згодою територіальної громади (загальних зборів) або на підставі референдуму”. Що спостерігаємо у Нововолинську? – Суцільні порушення, схоже, законодавства і Конституції України. Мабуть, і застосувати статті Кримінального кодексу до винних, не буде настільки, щоб аж дуже вже важко. Що міська прокуратура? Написати заяву, чи сама візьметься?

 

 

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

 



Реклама у Нововолинську