Головна Новини Нововолинська Наразі, дякуємо…

Наразі, дякуємо…

190
0

Все ж таки, це був колодязь нововолинського «Водоканалу», судячи із літер «ВК» на новій, шалено масивній бетонній накривці на тротуарі по пр.Дружби, 6а.

Про зяюче жерло якого повідомив користувачів nvip.com.ua, цими днями. Можливо, своєю оперативністю керівники даної комунальної організації врятували комусь життя. (див. фото) Тим більше, що цей район міста вважається «наливайківським».

Вочевидь, НВІП читають і поважають і в комунально-житловому секторі. Так ось. І ми трохи заповажали старе-нове водоканалівське керівництво. Ще б із рудою водицею, котрою частують щодня зі міських водогонів пересічних членів територіальної громади та їхніх малолітніх дітей владці, дав би Бог, нарешті розібралися. Дивись, і могилки біля колишньої шахти № 2 не «заселялися» б такими скаженими, бліцовими темпами.

О, так! Шановні пани В.Озімчук та Я.Приступа. Вклад вашої організації у цю справу переоцінити важко. Проте пальму першості у постачанні до помешкань городян іржавої, темно-рудої каламуті зі смаком заліза, безумовно утримує багаторічний міський голова В.Сапожніков. Хоча б тому, що замість заміни водогонів декларує капітальний ремонт і будівництво тоталітарних пам’ятників за багато сотень тисяч гривень. Які потрібні місту, ніби коту другий хвіст. Чи дитяча, гм, «поліклініка» у ЦТП-2 на 15 м-ні.

За накривку, хоча й бетонну – щиро дякуємо. Надіємось, що у ваших головах і надалі будуть присутні мізки господарників, а не залізобетон. Проте, є ще одна проблема. Там-таки, біля згадуваного, колись комунального будинку №6а, вже багато років, поблизу пенька від зрізаного без дозволу розкішного осокора, є глибоченні вирви, ніби від артснарядів важкого калібру після бойових дій у 2-гу Світову. (див. фото) Річницю зі дня закінчення якої, ми відзначаємо сьогодні.

З накривкою, шановні керівники, у вас добре вийшло. То може ви заодно, ще й тротуар та шляхове покриття полагодили б, бо люди ноги ламають. Тим більше, що каналізаційний колодязь на проїжджій частині, теж ваш. Його від жирів ОЖК, водоканалівські слюсарі, щодня тяжко пробивають. Дуже просимо. Від міськрадівського керівництва, окрім пустопорожніх обіцянок, чогось добитися неможливо. Все ж таки, центр міста. То як?

Анатолій Бідзюра, голова ГО «УкрПоль», журналіст. Нововолинськ

 реклама у Нововолинськ