Головна Новини Нововолинська 10 травня відбулось відкриття рок-клубу «Vольтаж»

10 травня відбулось відкриття рок-клубу «Vольтаж»

112
0

Волинській творчій молоді запропонували можливість об’єднатися, реалізувати себе на музичній ниві та показати, на що вони здатні у новому рок-клубі «Vольтаж», пишуть Волинські Новини.

Про відкриття клубу першими дали знати байкери, які приблизно з 14:00 почали збиратись в районі заправки “Окко”. О 15:00 вирушили в напрямку міста, проїхались вулицями сигналізуючи про подію. Після цього всі з’їхались на початок “стометрівки”, в район ресторану “Шахтар” та кінотеатру “Україна”, виставивши мотоцикли в ряд, давши мешканцям оглянути техніку. Спілкувались, ділились досвідом, давали інтерв’ю пресі і фотографувались…

Фото дивіться у галереї Парад байкерів.

Сам рок-концерт мав розпочатись о 16:00, утім, традиційно для таких заходів, старт відбувся лише за півтори години. Коли музиканти влаштували «саунд-чек», зал уже був заповнений приблизно на чверть.

Люди стояли й поблизу приміщення, чи то просто насолоджуючись затінком, який могли знайти під деревами у спекотний день, чи то вирішуючи завітати на відкриття «Vольтажу».

Попіклувалися організатори і про те, аби не залишити глядачів спраглими. У приміщенні поблизу зали, де відбувся концерт, «розгорнули» міні-кафе лише з безалкогольними напоями та фаст-фудом.

Вхід до нового рок-клубу був «вільним». Тож, до зали прийшли як дорослі, так і малі пошановувачі рок-музики. Дехто знімав дійство на телефон, інші – «клацали» затворами фотокамер. Відкриття зацікавило й працівників телебачення та глядачів, які знімали концерт на відео. Спочатку – знімали, далі – почали «відриватися».

«Важка» музика так «завела» публіку, що уже приблизно на другій годині концерту глядачі почали завзято кивати головами у ритм композицій. А послухати було що. Так, участь у заході взяли 8 гуртів з Нововолинська, Володимира-Волинського, Києва та Луцька.

За словами ініціатора проекту, голови ГО «Творці історії» Людмили Скороходової, організатори рок-клубу «Vольтаж» планують і надалі розвиватися і робити різноманітні концерти. «Можливо, вечір творчості, вечір акустичної музики, року, блюзу, джазу. Тому що дуже багато творчої молоді, хочуть розвиватися, але їм нема де, немає таких-от закладів і заходів, де вони могли б показати себе», – зазначила дівчина.

Більше інформації та фотографій концерту дивіться на сайті Волинських Новин — Волинянам показали, що таке «музичний вольтаж». ФОТО. ВІДЕО

 Реклама у Нововолинську