Головна Новини Нововолинська Щасливе дитинство у аварійному приміщенні… або як працює міський голова!?

Щасливе дитинство у аварійному приміщенні… або як працює міський голова!?

114
0

Нещодавно надсилала на ім’я міського голови інформаційний запит з приводу того, що ДДУ№9 у групі “Білочка” склалась критична ситуація. В аварійному стані дах, стіни спальні, ігрової кімнати та роздягальні. Та запитувала міського голову коли відремонтують групу. Відповідь читайте самі, дуже гарно “закручено”.

Загалом, я зрозуміла з відповіді, що немає коштів. Та напередодні отримання цієї відповіді, мене люб’язно запросила до себе у кабінет на розмову завідуюча ДДУ№9. Розмова була обережною та відчувалося, що людину змусили вищі посадові особи “попрацювати” з непокірною мамашою, сама завідуюча старалась мене запевнити, що і помилки свої знає, і старається, щоб вони не повторювались, відчувалось, що людину “смикають” через мій інформаційний запит.

Завідуюча все мене питала, чи я нічого проти неї не маю, що саме я добиваюсь та що, зі мною сталось, бо пам’ятає мене з часів, коли працювала вихователем та виховувала моїх старших дітей, а я на той час була затурканою сектанткою, яка світу білого за зібраннями та проповідуванням не бачила, робила та здавала все, що скажуть.

Розпитувала про ті запити, що я надіслала у міську раду. З розмови я дуже добре зрозуміла, що всі працівники ДДУ, являються заручниками феодального устрою у міській раді, бо бояться, щоб якісь проблеми “вилізли” поза ДДУ, щоб не дай боже, міському голові слухати та читати якісь скарги від батьків. У завідувачки ДДУ я запитала, чи надсилала вона подання, звернення, ну, хоч щось на ім’я міського голови з приводу аварійного стану даху, і як наслідки, цілої групи. Відповідь завідувачки була ствердною, та лишень тихенько додала: ”Але коштів нам не дають на ремонт.”

Ви тільки уявіть, люди добрі, якщо у міській раді, міський голова та його купа заступників плювати хотіли на подання завідувачки ДДУ, то у якій атмосфері змушені працювати вихователі? Тому мене тепер зовсім не дивує, що вихователі, наче жебраки-прохачі, змушені були просити гроші у батьків, принижуючись при цьому, я тільки уявила, як би мені довелося просити у людей гроші…

Скажіть, чому завідувачка повинна думати де дістати гроші на ремонт групи? А ще більше чому вихователі мають жебракувати серед батьків та спонсорів, замість того, щоб навчати та виховувати дітей?

Якщо міська рада “повісила” на працівників садочка свої обов’язки з забезпечення фінансування садочка, обов’язки з покращення матеріальної бази, виконання капітальних ремонтів, пошуки коштів на це все — то може міський голова займеться вихованням наших дітей, адже очевидно, що він взагалі нічого не робить!!! Тільки я б особисто не хотіла, щоб така людина виховувала мою дитину, бо нічому доброму її не навчить. Заодно хочу запевнити завідувачку ДДУ №9 нічого особистого проти Вас не маю, так як нічого не маю проти вихователів, конфлікт був давно та він давно вичерпався. Каміння за пазухою я не ношу. Та я проти поборів з батьків, я проти того, що не фінансуються належним чином садочки, а гроші є, бо ж на ремонт такої махіни міської ради знайшлися, на піддашок міський голова теж “нашкрябав”, а от про діточок забувся, бо ж свої у садочок не ходять і їм мотлох на сплячі личка не сиплеться. Та й не його доньки працюють вихователями у садочку, і не його доньки змушені жебракувати серед людей, збираючи кошти то на ремонти, то на меблі. Це вже дістало мене, як маму і як людину.

Та після такої “змістовної” відповіді міського голови, батьки нашої групи написали подання, на депутатів “Спільної Думки”, люди перейнялися проблемою та на сесії, яка відбулась 27 травня, зачитавши подання, запропонували створивши комісію, скласти перелік першочергових усунень аварійних покрівель та наслідків протікань дахів. І, тут, о, диво! Міський голова погодився, депутати проголосували. Слухайте, це не просто ганьба, це… підберіть самі влучне слово, бо мене забанять, якщо я підберу.

Скажіть, це скільки потрібно писати, звертатись, ходити, щоб накінець міському голові в голові просвітліло, і він зрозумів, що садочки, школи, лікарні на балансі міської ради, і основним джерелом фінансування цих установ є міський бюджет, а не гаманці батьків, хворих людей. Згадайте вже про це, Віктор Борисович! Займіться своїми прямими обов’язками, Ви ж ніби-то будівельник!

Далі буде. Розповім, як і скільки виділять коштів, чи виділять взагалі, чи знову виїдуть на бла-бла.

Додано від root 30.05.2013

А а у такому стані знаходиться школа №7 м. Нововолинська:

 Реклама у Нововолинську