Головна Економіка “Спільна думка” підштовхує владу до роботи

“Спільна думка” підштовхує владу до роботи

106
0

Боротьба з наркоманією, аварійний стан приміщень у деяких дитячих садочках та продаж комунального майна – такі основні акценти в обговоренні розставили учасники депутатської групи «Спільна думка» на черговій сесії Нововолинської міської ради, що відбулася 27 травня.

Спочатку було озвучено депутатський запит від Бориса Карпуса. Він стосувався жахливого стану покрівлі у дитячому навчально-виховному закладі №9. Учасники «Спільної думки» вимагають якомога швидше виділити кошти на ремонті роботи цієї установи. Адже стіни вражені грибком, вважають депутати, становлять пряму загрозу здоров’ю наших дітей. Також обранці запропонували створити список, який би визначав по черговість ремонту закладів освіти.

Доволі емоційно обговорювали і питання боротьби із наркоманією. Депутати від «Спільної думки», з ініціативи яких і розглядали дану тему, засудили відсутність у місцевої влади активної роботи в цьому напрямі. Було вказано і на те недостатнє фінансування дозвілля для дітей, і на відсутність інформації для батьків стосовно того, як визначити, що дитина вживає наркотики і куди звернутися за порадою.

Значну увагу депутати приділили і питанню продажу комунального майна. Зокрема, гострі дискусії та навіть перепалки викликав пункт продажу депутату Климовичу від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» приміщення «Львівської жінки» – колишнього кабельного мовника у Нововолинську. Депутати «Спільної думки» висловили побоювання, що майновий комплекс у центрі міста буде продано за заниженою ціною, а тому запропонували, аби продаж відбувся через аукціон. Насамперед у цьому повинен бути зацікавлений і міський голова, який відзначав цьогорічне невиконання бюджету в Нововолинську. В підсумку власник «Львівської жінки», Ігор Желізко, звернувся до обранців із вимогою взагалі не голосувати за продаж приміщення, оскільки тривають судові слухання стосовно визнання дій ТТІ незаконними. На жаль, рішення більшістю голосів таки прийняли.

Загалом депутатська група «Спільна думка» власними діями вчергове виправдала сподівання своїх виборців. Депутати непримиренно відстоюють права дітей на якісні умови надання дошкільної та шкільної освіти. Також, ініціювавши розгляд питання стосовно боротьби з наркоманією у Нововолинську, «Спільна думка» обіцяє контролювати владні структури, які отримують гроші з бюджету на вирішення цієї проблеми. Влада повинна працювати ефективніше, вважають депутати, і готові змусити її вирішувати насамперед питання цілої громади, а не окремих її представників.Реклама у Нововолинську