Головна Новини Нововолинська “Упередженість” Нововолинського Порталу.

“Упередженість” Нововолинського Порталу.

108
0

Сьогодні мав розмову зі знайомим. Почув від нього цікаву фразу, що Нововолинський Портал розміщує новини тільки від Спільної Думки, а всі інші новини не розміщує.  Є ж і нші політичні сили у місті, які також хотіли б розмістити свою інформацію на сайті, та нажаль зробити цього не можуть, так як ми рекламуємо тільки Спільну Думку. Тому у людей складається упереджене ставлення до цього сайту.   

Тому хочу роз’яснити деякі принципи роботи сайту, щоб надалі подібних питань не виникало:

1. Основною ціллю порталу є різностороннє, максимально повне та об’єктивне висвітлення інформації, подій та проблем міста Нововолинська.

2. Ми постійно про це говоримо і наголошуємо – розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій! Будь-хто може натиснути велику зелену кнопку на сторінці розділу “Додати новину” і написати все, що він думає про будь-яку проблему чи подію у місті. Якщо не вірите – спробуйте, це дійсно працює! 🙂 

При цьому вам зовсім не обов’язково бути професійним журналістом, щоб щось написати. Навіть навпаки, практика показує, що найбільшою популярністю користуються саме статті звичайних людей, так як саме вони діляться найбільш актуальними проблемами міста. На відміну від “професійних” журналістів, які дуже часто пишуть  статті на замовлення, відстоюючи інтереси якогось бізнесмена. 

2. Нам абсолютно байдуже яка політична сила додає матеріал на сайт. Якщо матеріал доданий і не порушує правил, він буде розміщений. Єдина причина чому ми часто додаємо матеріали від Спільної Думки та не додаємо від наприклад Батьківщини тому, що Спільна Думка нам постійно матеріали надсилає, а від Батьківщини жодного матеріалу ми не отримали. Як ми можемо розмістити те, чого немає? 

3. За всю історію існування сайту ми жодного разу не знімали новину з сайту! Незалежно від того, якою політичною партією вона додана. Ми не публікували тільки новини, які порушують правила сайту. Найчастіше це новини, які не стосуються Нововолинська. Новини з недостатньою к-стю інформації, наприклад люди писали 2-3 речення тексту і просили розмістити його у новинах, такий текст ми переносили у Форум. Комерційні новини рекламного характеру чи новини, які містять спам. 

4. На рахунок державних органів. Ми з радістю розмістимо будь-яку інформацію від будь-якого державного органу. При чому зробимо це абсолютно безкоштовно.  Біля року тому я оббивав пороги державних органів, говорив з їхніми начальниками, пропонував розмістити їхню інформацію на сайті. У міськраді мені відповіли: “у нас є свій сайт, нам його вистачає”, у Центрі Зайнятості отримав відповідь: “Добре, дякуємо, з радістю скористаємося” і.. жодного матеріалу від них так і не поступило. 

Єдиний державний орган, який постійно надсилав нам інформацію це Пенсійний Фонд.

При цьому державні органи регулярно розміщують свої інформаційні повідомдення у газетах та на радіо на платній основі. А на сайт, який відвідує в рази більше людей, ніж читають газети, при чому безкоштовно.. не хочуть. Вам потрібна галочка у звіті чи вам потрібно реально донести інформацію до людей?! 

Основною причиною чому так відбувається на мою думку є те, що на сайті будь-який матеріал користувачі можуть прокоментувати. А коментрів наша влада боїться. Можливо вистачить людей боятися?

Користуючись нагодою вкотре повторюю – розділ Новини Нововолинська на порталі відкритий. 

Ми запрошуємо добавляти новини всі політичні партії, громадські та державні організації та жителів міста. Це безкоштовно!

Якщо у вас є що сказати – додавайте свій матеріал на сайт і його прочитає все місто!

П.С. якщо у вас виникли проблеми при роботі з сайтом або залишилися питання після прочитання даної статті – пишіть це у коментарях або нам на info@nvip.com.ua

Стасюк Володимир, rootРеклама у Нововолинську