Головна Новини Нововолинська «В одному з харчоблоків Нововолинська виявлено кишкову паличку» — Борис Клімчук

«В одному з харчоблоків Нововолинська виявлено кишкову паличку» — Борис Клімчук

100
0

У Волинській області оштрафували окремих підприємців за неналежний контроль якості харчових продуктів, які ті поставляють для навчальних закладів. Про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді у Волинській облдержадміністрації 10 червня.

«В одному з харчоблоків Нововолинська виявлено кишкову паличку», — зазначив губернатор.

Також певні порушення були виявлені на підприємствах та в установах Володимир-Волинського, Ковельського, Іваничівського районів та міста Володимир-Волинського. Частина порушників вже понесли покарання.

«Є вже перші оштрафовані», — заявив голова облдержадміністрації.

Борис Клімчук зазначив, що лише підприємці у Луцьку, Нововолинську та Маневицькому районі документально підтвердили безпечність надання своїх продуктів. Натомість вказівка була дана всім суб’єктам такої діяльності в області.

Також неналежно виконують свої обов’язки державні органи:

«Не надійшла своєчасна інформація моніторингу безпечності послуг Інспекції по захисту споживачів, ДП «Волиньстандартметрологія».

Губернатор дорікнув своїм підлеглим за таку недбалість:

«Ребятушкі, матчасть ізучайтє і свої обов’язки». «Я вам хочу сказати, що тема безпеки харчових продуктів в Україні поступово висувається на передній план», — зазначив губернатор.

«Це одна з умов нашого руху до Європейського союзу, асоціація про вільну торгівлю (із ЄС – ред.), яка дещо перекроїть у цій царині».

За матеріалами ВолиньPost

 Реклама у Нововолинську