Головна Новини Нововолинська Звільнено з роботи завідуючу відділенням територіального центру соціального обслуговування

Звільнено з роботи завідуючу відділенням територіального центру соціального обслуговування

192
0

Прокуратурою міста Нововолинська припинено незаконні дії завідуючої стаціонарного відділення для постійного проживання місцевого територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яка порушувала права своїх підопічних – осіб похилого віку та інвалідів.

Як встановили прокурорські перевірки, завідуюча відділенням з власної ініціативи змінила порядок отримання пенсії окремими підопічними, які проживали у територіальному центрі, та перевела її на банківський рахунок. Пенсійні ж картки пенсіонерів зберігала в себе, самостійно розпоряджаючись коштами. Лише після втручання прокуратури пенсійні картки повернули їхнім законним власникам.

Окрім того, як встановили прокурорські перевірки, ця завідуюча відділенням незаконно була призначена на керівну посаду, адже навіть не мала для цього відповідної освіти.

Страхи в будинку перестарілих у Нововолинську

Після внесення прокуратурою міста подання міському голові посадові особи, які незаконно призначили її на посаду, були притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Нині завідуючу стаціонарним відділенням звільнено із займаної посади. Відомості про вчинення нею незаконних дій щодо підопічних прокуратурою міста Нововолинська внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове розслідування.

Джерело Волинська Правда

 реклама у Нововолинськ