Головна Новини Нововолинська Сьогодні – зрадник, завтра – один з керівників шахти

Сьогодні – зрадник, завтра – один з керівників шахти

96
0

Коли проглядаю колонки новин нововолинських сайтів, дивуюся майстерності місцевих політиків викрутити будь-яку, навіть найгіршу, ситуацію на свою користь. От з останнього. Ні я, ні мабуть і сам депутат Олексій Буторін, не зрозуміли як зі зрадника і «тушки» він перетворився на національного героя. Ну просто «вічний революціонер» Франка.

Як повідомлялось у статті міського часопису «Наше місто» Волинське обласне бюро ВО “Батьківщина” за погодженням президії Політичної ради партії, розглянувши подання Нововолинської міської організації партії ВО “Батьківщина” про постійну співпрацю члена партії та члена міського партійного бюро, депутата міської ради О. Буторіна з осередком Партії регіонів, порушенням ним статутних норм, виключило його із членів бюро міської організації. В свою чергу, фракція партії ВО “Батьківщина” в Нововолинській міській раді окремим рішенням вивела О.Буторіна зі своїх рядів. Конференція Нововолинської міської організації партії ВО “Батьківщина” виключила О. Буторіна з партії.

І, о чудо! Сам депутат, за його словами, про такі підступні та багатоходові махінації ні сном, ні духом. Навіть відеоролик відзняв, мовляв отримав ніж у спину. А за що? Так за те, що один єдиний відстоював інтереси громади.

А ось тут вже й почалось найцікавіше. Інтернет-зіваки проголосили пана Буторіна «гордістю міста Нововолинська». Мовляв, він чесний чоловік, справжній непідкупний опозиціонер. Комусь навіть прийшла в голову думка, що «Буторін, якщо буде і далі так тримати, спасе Нововолинськ!». І, чомусь, нікого не дивує той безневинний факт, що це не перше місце, звідки «попросили» цього депутата-альтруїста. Зокрема, раніше його звільнили з ТзОВ «Кроноспан». І вже тоді він вийшов з ситуації, хоч не з лавровим вінком національного героя, але «на коні», а точніше на автівці, що коштує приблизно 60 тис. дол. США. Погодьтеся, не найгірша розв’язка подій.

Тепер же, коли вибори в минулому і брендом «Батьківщини» пан Буторін вдало скористався, йому стало тісно і в межах цієї партії. І хоч у викладеному в мережу відеоролику мало не зі сльозою на очах заявляє, що він «батьківщинівець до мозку кісток», та все ж вирішив перебігти до об’єднання «Спільна думка», яким, як відомо, керують «регіонали». І все виключно з метою творити добрії діла?

Знаємо ми таких бігунів, бачили не раз. Та й бігають вони виключно у ту сторону, куди віє вітер. А в результаті увесь їхній альтруїзм зводиться до банального прагматизму: сьогодні – зрадник, завтра – один з керівників шахти №9. Кажуть, в травні керівництво ДП «Волиньвугілля» отримало вказівку з Луцька, щоб Буторіну знайшли місце на шахті. В той час, коли на копальнях немає прийому, а йде скорочення, зарплати гірникам не виплачуються, вугілля не реалізовується. Та керівні посади заповнені по вінця і на одній із них зручненько пригрівся наш «вічний революціонер». Подейкують, що ініціативу перед областю проявив керівник нововолинських регіоналів пан С. Видно, є за що… Розплатились за зраду.

Але не врахував екс-батьківщинівець одного, в такому маленькому місті як Нововолинськ нічого не залишається таємницею на довго. Питання лише в тому, скільки ще ми самі будемо робити героїв зі зрадників та продажних «тушок».

Віра Штиль

 Реклама у Нововолинську