Головна Соціум НВІП. Газета Нововолинського Інформаційного Порталу

НВІП. Газета Нововолинського Інформаційного Порталу

216
0


Восени минулого року в нас виникла ідея створити власну газету.  Взимку в Управлінні юстиції у Волинській області газету “НВІП” було зареєстровано. У ній буде максимум інформації нашого міста. Газета базуватиметься на матеріалах порталу, буде його дзеркальним відображенням. Планується в основному для людей, які “не дружать” з інтернетом, а також для тих, хто любить “read the old” (читати по-старому). Маємо припущення, що в нашому місті таких чимало.

Випускати плануємо два рази на місяць тиражем 3000 штук, 16 сторінок А3 формату, обкладинка кольорова, інші сторінки чорно-білі.

 

Новини, які друкуватимуться у газеті в майбутньому, будуть оплачуватись. Над цим питанням працюємо.

Як ми це бачимо. Ви додаєте матеріал на сайт, він набирає популярність (кількість переглядів та коментарів) привертає увагу редактора, потрапляє в наступний номер газети, оплачується.

Одразу знайомтесь: головний редактор газети “НВІП”, а також віднедавна – ще один адміністратор порталу – Олександр Топорівський.

 

За нашими підрахунками, на газету потрібно приблизно 3000 (+-) гривень на один тираж, тобто на місяць близько 6000 грн. Це поки головна причина по якій газета ще не друкується. Тому запрошуємо рекламодавців (організації, підприємства, магазини, супермаркети та інших) на сторінки нашого сайту та майбутньої газети.

Із рекламними пропозиціями сайту можна ознайомитись тут. Рекламні місця газети дивіться на ілюстрації нижче.

Також відкрита вакансія рекламного менеджера сайту та газети, який буде працювати з рекламодавцями, деталі тут.

Запрошуємо до обговорення та співпраці. Ваші ідеї, пропозиції, залишайте тут у коментарях або присилайте на info@nvip.com.uaРеклама у Нововолинську