Головна Новини Нововолинська Яка влада, такі й прапори

Яка влада, такі й прапори

86
0

Подумалось, коли глянув на флагшток біля будинку на майдані Незалежності навпроти палацу культури, який у народі ще називають «старий виконком». Таке ж дрантя висить і біля міської ради, «освячуючи» колишню міську «дошку пошани», яка тапер офіційно зветься «Почесні громадяни міста».

Сама споруда, де на другому поверсі знаходиться Житлово-комунальне об’єднання (ЖКО) з боку майдану, має цілком респектабельний вигляд. Коли ремонтували її фасад, очевидно, на нього не одне відро зеленки витратили. Проте зробили непогано, хоча й отруйно-зеленого кольору. Із часом зелень на сонці вогоріла й стало цілком нормально. А ось, як висловилась одна моя добра знайома, подивилися б ви на «романтичну місцинку» – на фасад із тилу колишнього виконкому!

Знаєте, я трохи не просльозився. Можна знімати фільми про повоєнні радянські часи чи знамениту американську Велику депресію початку ХХ сторіччя. Я розумію, грошей у міській касі не густо, але щоб вже, аж так… (див. фото)

Як і відаю, що вони, грубі гроші, не рахуючись витрачаються на ремонт скверу де пам’ятник “Воїну-прикордоннику – слава!». І ніяка сила, окрім прокуратури, не зможе зупинити цього процесу, який патронується, очевидно, із високих кабінетів ВОДА в Луцьку.

Без кошторису. Що цікаво: а в Нововолинську виконуються хоч якісь ремонтні роботи, на які передбачені кошториси? А помацати чи зняти копії, згідно із ЗУ «Про доступ до публічної інформації», із них можна? У ці дні перед тим-таки виконкомом демонстративно ведуться ремонтні роботи фасаду ПК. Із застосуванням автокранів. Місцева влада майстерно грає роль господарів, вперто не помічаючи проблем окраїн.

На мою особисту думку, незабаром вона вивісить червоні знамена із чорним котом посередині чи «Веселого Роджера». А гімном буде «Мурка». Подивіться і ви на фасад будинку, де розміщено безліч приватних та державних контор. У центрі міста.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст. НововолинськРеклама у Нововолинську