Головна Соціум Працівники СЕС взяли проби води з водогону

Працівники СЕС взяли проби води з водогону

116
0

Після того, як мені вже вкотре довелось заходити у ванну, наповнену іржавою водицею з «любими пахощами» болотяної трясовини, щоб якось помитися, терпіння урвалося. Тим більше, що за нашими викликами вже тричі приїжджали “водоканалівці” з обслуговування зовнішніх і внутрішніх водогінних мереж на додачу із аварійною бригадою. І це тільки за останній місяць.

Окрім того, тиск води у рурах ніякий і складає приблизно 0,5 атм., як підказує моя практика дипломованого сантехніка, а не 1,5, як сказали вони. Отож разом із сусідами двох будинків написали колективний інформаційний запит у міську санепідемстанцію.

Яка вода тече з кранів у Нововолинську!

Так, мовляв і так: зробіть, яко слуги народу, котрих він утримує і якому належить вся повнота влади в державі, безкоштовно, бактеріологічні та хімічні аналізи субстанції, яка присутня в наших кранах на кухнях. І дайте нам письмову відповідь: що це таке? І чи можна оце вживати як питну воду, митися нею «згідно із Законом України про питну воду» та ст. 50 Конституції, розділ ІІ «Права і свободи…» Чи вона є технічною і повинна використовуватись виключно тільки для миття танків та бронетранспортерів і ні на що більше не годиться.

Проблема питної води у місті!

40-хвилинна розмова із працівниками СЕС після того, як вони не хотіли прийняти інформзапит, та все ж таки після телефонних консультацій з Луцьком зареєстрували його, була гнітючою. Довелось нагадати, кому має служити їхня організація, про стан довкілля у місті, ударне «заселення» площ на могилках шахти-2, котре, можливо, відбувається через їхню бездіяльність та злочинну, як вбачається, позицію місцевої влади у питаннях заміни водогінних мереж і недостатнє фінансування для цієї мети «Водоканалу».

Довелося повідомити про більше, аніж півмільйона гривень, спрямованих міською та обласною владою на нібито необхідність надуманого ними ремонту скверу біля скульптури «Воїну-прикордоннику – слава!».

Події біля пам’ятника. День другий

Про приватизацію деяких об’єктів за заниженими цінами.

Інтерв’ю Бориса Карпуса та Юрія Єлеви щодо продажу землі Пану Курчаку.

Питання «Курчака» стане великою проблемою для нашого міста

І що цю воду п’ють їхні діти та внуки у школах, дитсадках, установах позашкільної освіти і вдома. З неї готують страви, нею миються, прибирають помешкання, поливають вулиці та квітники, підливають городи та вазони. Нею поять домашніх тварин, перуть білизну і верхній одяг…

Сьогодні дві працівниці СЕС відібрали проби води у всіх квартирах мого та сусіднього будинків для проведення бактеріологічних та хімічних досліджень. Я чесно повідомив їх, що у випадку, якщо вміст наших кранів після досліджень буде схожим за усіма параметрами на воду із незайманих льодовиків Гімалаїв чи Гренландії, ми не мовчатимемо. Зберемо 500 грн і запросимо фахівців з іншої області для проведення незалежних аналізів.

Можливо, й з Польщі. А потім будемо позиватися на міського голову до суду. Ми не зупинимось. Занадто великі ставки – це наші діти. І вас до цього запрошуємо.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща, Нововолинськ.

Добавив root

А це інформація із сайту В.Б.Сапожнікова:

На Північному водозаборі диспетчер Павло Дудник продемонстрував  роботу гіпохлоридної установки, а начальник водоканалу Володимир Озімчук запевнив, що це підвищить безпеку об’єкта і якість питної води.

upd. Анатоль 6.08.2013р. газета “Експрес” від 01.08.2013 року.Реклама у Нововолинську