Головна Новини Нововолинська Мешканці мікрорайонів Нововолинська вимагають у влади парк відпочинку

Мешканці мікрорайонів Нововолинська вимагають у влади парк відпочинку

116
0

Трава у людський зріст, розкидане сміття та змії. Так нині виглядає пустир на 5-му мікрорайоні в Нововолинську. За словами депутата міськради Руслана Влодарчика, мешканці пропонують владі створити тут паркову зону для відпочинку, тим паче, що силами спонсорів посеред пустиря вже облаштовано невеличкий футбольний майданчик.

Планували почати з покосу трави, але питання зависло в кабінетах керівників міста. Проте жителі окраїни не опускають рук і планують подальші дії для створення парку. Кажуть, готові не лише просити цього у влади, але й вимагати.

 

Руслан Влодарчик. Роздуми на відпочинку. 

На днях побував у Карпатах на Синевирському перевалі. Мене вразило (фото додаю), що у всіх селах на цій території є декілька ландшафтів: гори, ліс або полонини. Ще більше вразило те,  що всі території біля доріг, на лугах цілковито покошені, приємно глянути. Напрошується думка, чи селяни отримують дотації та кошти на благоустрій, чи отримують кошти на приведення своєї території біля будинку, в свому селі в порядок?  “Чи сприяє (допомагає) районна влада, закуповуючи мотокоси, оплачуючи їм паливно-мастильні матеріали, як це робиться у нас в місті,” – питав у місцевих ґаздів-господарів. Відповідь однозначна: “Ні!”

То чому у вас так чисто прибрано? Відповідали: бо себе поважають!

Тому після своїх роздумів хотів би звернутися до нашої влади, якій ми платимо заробітну плату, яка, в свою чергу, мала би раціонально використовувати наші бюджетні кошти, які ми платимо податками. Хай візьмуть приклад із далекого Закарпаття, зроблять висновки та виправляють “плачевну” ситуацію з косінням трави, яка є в нашому місті.Реклама у Нововолинську