Головна Новини Нововолинська У Нововолинську «здирали» зайві гроші за закордонні паспорти (Відео)

У Нововолинську «здирали» зайві гроші за закордонні паспорти (Відео)

102
0

Прокуратура Нововолинська встановила, що у місті з громадян вимагали додаткові кошти за оформлення закордонних паспортів.

Незаконне стягнення зайвих платежів із людей при оформленні паспорта для виїзду за кордон припинили. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Так, прокуратура Нововолинська провела перевірку дотримання законодавства при наданні посадовими особами Нововолинського міського сектору Управління державної міграційної служби України у Волинській області громадянам послуг при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Виявили, що в порушення Закону України «Про адміністративні послуги», завідувач Нововолинського міського сектору УДМС запровадив «особливу» процедуру надання платних послуг, без проходження якої особи позбавлялися можливості оформити відповідні документи.

Таким чином громадяни при оформленні паспорта для виїзду за кордон сплачували не лише обов’язкові платежі, а й «добровільні внески» на розрахункові рахунки певних комерційних структур. При цьому громадяни розуміли сплату таких коштів як обов’язковий платіж.

Перевіркою встановлено і факти сприяння службових осіб міського сектору УДМС комерційним структурам, які за оплату у збільшеному розмірі «допомагали» громадянам оформити паспорт для виїзду за кордон.

Вимагали посадовці від громадян при оформленні такого паспорта також і не передбачені законодавством документи, як-от довідку про наявність чи відсутність судимості.

На усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяли, прокуратурою міста Нововолинська начальнику управління Державної міграційної служби України у Волинській області було внесено подання.

За результатами розгляду документа прокурорського реагування завідувача Нововолинського міського сектору УДМС України у Волинській області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Джерело: http://www.volynnews.comРеклама у Нововолинську