Головна Новини Нововолинська Прокуратура не дозволила Нововолинському суду позбавити житла матір та чотирьох дітей!

Прокуратура не дозволила Нововолинському суду позбавити житла матір та чотирьох дітей!

94
0

Лише після прокурорського втручання мешканці Нововолинська та її чотирьом малолітнім дітям повернуто належну їм половину приватного будинку, яку незаконно привласнив місцевий спритник. Про це «Волинській правді» повідомили у прес-службі прокуратури.

У 2009 році підприємливий чоловік, позичивши жінці грошей нібито під заставу її квартири, насправді уклав із нею договір купівлі-продажу житла.

При цьому, аби без проблем здійснити оборудку без дозволу органу опіки та піклування, зловмисник увів жінку в оману та власноручно на декілька днів приписав її дітей у своїй квартирі. Нововолинський міський суд відмовив матері чотирьох дітей у задоволенні позову про визнання договору купівлі-продажу її житла недійсним.

Лише завдяки поданим прокуратурою області доказам вдалося скасувати незаконний договір в апеляційному порядку. Таким чином за втручання прокуратури було захищено права малолітніх дітей, позбавлених житла внаслідок неправомірного укладення договору купівлі-продажу квартири.

Зауважимо, що цьогоріч на захист прав дітей органами прокуратури області внесено 223 подання, скасовано 22 незаконних акти, до відповідальності притягнуто 132 посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, в тому числі 14 – органів контролю. За прокурорського втручання в інтересах дітей відшкодовано 626 тис. грн. пенсій, стипендій, соціальних виплат, поновлено права понад 1300 неповнолітніх.

Джерело Волинська ПравдаРеклама у Нововолинську