Головна Політика Провладні депутати Нововолинська “подарували” прокуратурі приміщення дитячого садочка

Провладні депутати Нововолинська “подарували” прокуратурі приміщення дитячого садочка

116
0

Члени провладних депутатських груп “Рідне місто” і “Спільна думка” у Нововолинській міській раді під час сесійного засідання 30 серпня 2013 року проголосували за передачу у відомство Генпрокуратури приміщення дитячого садочка, попри те, що діючі у місті дитсадки переповнені й місць катастрофічно не вистачає.

Напередодні прокурор міста Нововолинськ Олексій Решетник звернувся до депутатів із клопотанням про передачу приміщення колишнього дитячого садочка по вулиці Маяковського, 19 із комунальної власности в державну – до оперативного управління Генпрокуратури.

Провладна більшість у Нововолинській міськраді це рішення підтримала. Проти передачі дитсадка у власність прокуратури виступила лише фракція Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

“Мене цікавить, чому, так звані борці на справедливість у міській раді не стали на захист маленьких нововолинців і не відстояли їхнє право повноцінно здобувати дошкільну освіту, а дозволили ганебно, порушивши законодавство, віддати прокуратурі приміщення дошкільного закладу?

Раніше у Нововолинську було 19 дитячих садків. А тепер залишилося тільки 9. Згідно з нормативами у групі не може перебувати більше ніж 20 дітей. Але через відсутність потрібної кількости дитсадків і їхню передачу до рук інших органів ця цифра більша ніж у півтора рази. Провладні депутати Нововолинської міської ради думають не про дітей, а про те, щоб вкотре догодити прокуратурі”, – зазначив депутат Нововолинської міськради від ВО “Свобода” Володимир Власюк.

Також свободівець повідомив, що у Нововолинській міськраді дві депутатські групи – “Спільна думка” і “Рідне місто” лише створюють ілюзію боротьби, а насправді є одним цілим і об’єднуються, коли йдеться про незаконний розподіл комунального майна та ухвалення лобістських рішень.

“Хотілося б нагадати мешканцям міста про так звану псевдоборотьбу проти міського керманича Сапожнікова депутатської групи “Спільна думка”, до якої належить більшість депутатів Партії регіонів. Так от, ця “боротьба” закінчується відразу, як тільки постає питання дерибану комунального майна й землі. Чому підприємству з іноземними інвестиціями ТзОВ “Хан – Електробау Україна” удвічі дешевше продали земельну ділянку площею 2,5307га і вартістю близько трьох мільйонів гривень за мільйон двісті тисяч гривень?

В унісон “Спільній думці” щодо аналогічних питань голосують і депутати від “Рідного міста” – “промерської” депутатської групи”, – заявив свободівець.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО “Свобода”, фото А.Бідзюри.Реклама у Нововолинську