Головна Події Хто відгадає головоломку?

Хто відгадає головоломку?

86
0

Котра із цих відповідей істинно правильна. Обидві надійшли на мою поштову адресу з інтервалом у три дні. Принаймні, таке у них проглядається.

У першій, котру підписав хтось із заступників начальника міліції, написано, що пиятика на День міста у громадському місці – Нововолинському парку культури і відпочинку, таки була. Про що ми всі знаємо і п’ятеро людей готові про це посвідчити. Є 50 знімків виконаних цифровою фотокамерою. Міліція склала два десятки протоколів про появу громадян у нетверезому вигляді. Двох затримали за дрібне хуліганство. Іще двох заарештували за злісну непокору працівникам міліції. Про це йдеться у офіційній відповіді № 2125 від 25.08.2013 р. на мій інформаційний запит.

Другий лист, котрий надійшов вже у вересні під № 527 від 29.08.2013 року, та підписаний начальником міліції підполковником О.Степанюком начисто заперечує інформацію викладену у першому. Мовляв нічого такого не було, пиятики теж, із наметів спиртним ніхто не торгував і громадян у нетверезому вигляді виявлено не було.

Грець його знає?… Тільки як це пояснити моїм товаришам та втовкмачити цифровій фотокамері, що вона сволота бракована, зафіксувала мару, фантоми, міражі, глюки, марева…, що завгодно, але тільки не те що треба – абсолютну відсутність торгівлі горілкою і пивом із наметів на газонах у громадському місці біля легендарного громадського нужника?

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», НововолинськРеклама у Нововолинську