Головна Новини Нововолинська “Спільна думка” закликає владу працювати системно, а не для галочки

“Спільна думка” закликає владу працювати системно, а не для галочки

96
0

Виконавчу владу Нововолинська закликали працювати системно, а не для галочки. Про це заявили учасники депутатської групи «Спільна думка» на черговому засіданні сесії Нововолинської міської ради, що відбулася 30 серпня.

Насамперед народні обранці висловили обурення формальним звітом про соціально-економічний розвиток міста, а також внесли ряд конкретних пропозицій. Знову підіймали і питання фінансування дитячого садка №9, у якому протікає покрівля, а кошти на її ремонт досі не виділені, хоча відповідний запит був озвучений Борисом Карпусом ще на минулому засіданні. Натомість депутати «Спільної думки» були вражені тим фактом, що на так званий дитсадок №15, більш відомий нововолинцям як Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, уже скеровано 150 тисяч гривень. Зазначимо, що в цій установі діти не навчаються і сьогодні вона пустує. Владці кажуть, ніби таким чином намагаються зберегти приміщення від остаточно занепаду. Мовляв, якщо не дамо грошей, то за зиму будівля узагалі завалиться. Депутати «Спільної думки» такого підходу не поділяють, а вважають за доцільніше виділяти кошти туди, де діти потерпають від невідповідних умов навчання уже сьогодні.

Одним із найбільш резонансних на засіданні сесії було питання передачі в комунальну власність державного пакету акцій ВАТ «Оснастка», знаного у народі як «Завод сто». Міський голова Віктор Сапожніков висловив побоювання, що акціонери цього підприємства усі свої багаторічні претензії віднині нестимуть йому в кабінет і запропонував відмовити у безкоштовному прийнятті акцій. Спільнодумківці закликали можновладців не квапитися із такою скороспішною відмовою, а створити відповідну комісію для аналізу ситуації та пошуку рішення, яке було б найбільш корисним для нововолинців.

Розглядали на засіданні сесії і питання підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Русланом Влодарчиком була озвучена пропозиція збільшити частку співфінансування ОСББ міською владою із нинішнього принципу 50 на 50 відсотків, на новий – 80 на 20. Такий підхід створив би необхідні сприятливі умови для розвитку комунальної галузі у Нововолинську.

Загалом, сесія минула у енергійному обговоренні кричущих проблем Нововолинська та пропозицій стосовно їхнього вирішення. Як заявили учасники депутатської групи «Спільна думка» вони і досі незадоволені якістю роботи виконавчої влади міста. Андрій Самков вніс пропозицію, аби на наступне засідання сесії заслухати звіти про роботу заступників міського голови та голів постійних комісій міської ради.Реклама у Нововолинську