Головна Новини Нововолинська Крадії серед своїх!

Крадії серед своїх!

98
0

У нашому місті стався прикрий випадок крадіжки на підприємстві “Хан ЕлектроБАУ Україна”. 16 вересня в чергову частину Нововолинського Міського Відділу поступило повідомлення від директора приватного підприємства, що з приміщення цеху ПП “Хан ЕлектроБАУ Україна” невідома особа, шляхом вільного доступу до котушки із мідним дротом, викрала його.
Загальна вага крадіжки 595 кілограм

На місце пригоди відразу було направлено слідчу оперативну группу. По даному факту слідчим СВ Нововолинського МВ УМВС було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст.185 ч.1.

Проведеними оперативно розшуковими заходами, працівниками Нововолинського МВ УМВС, було встановлено, що дану крадіжку вчинила группа осіб, деякі з яких працювали на даному підприємстві, за попередньою змовою з охоронником. Сума збитку завданого підприємству становить близько 60-ти тисяч гривень.

Попередньо аналізуючи причини та умови скоєння вказаного протиправного діяння правоохоронці дійшли до висновку, що були прорахунки і підприємства, яке все ж таки недбало поставилося до охорони власного майна, що проявилося у безконтрольності персоналу, неякісній охороні, відсутністю відеоспостереження. І як бачимо наслідки не застави себе довго чекати.

Таким чином, Нововолинський Міський Відділ вкотре звертається до підприємців, власників об’єктів в яких розташовані матеріальні цінності (склади, цехи, гаражі), власників будинків та квартир (особливо розташованих на перших поверхах) не бути байдужими до питань охорони власного майна. Як свідчить практика, надійною охороною є Державна Служба Охорони – озброєні працівники міліції, які виконують обов’язок по охороні об’єктів, громадського порядку і задіяні в схемі єдиної дислокації з іншими підрозділами міліції, готових по першому виклику прибути на допомоги з метою перш за все недопущення посягання на права та свободи громадян. Крім того встановлене відеоспостереження на об’єктах допоможе в подальшому встановити особу зловмисників, які посягали на власність та майно громадян. Треба завжди пам’ятати, що краще вчитись на чужих помилках, аніж на своїх.

Савіна Оксана, Нововолинський МВ УМВС у Волинській області.Реклама у Нововолинську