Головна Новини Нововолинська Нововолинська міліція спростувала звинувачення в бездіяльності

Нововолинська міліція спростувала звинувачення в бездіяльності

90
0

Справа про нововолинського шахрая, який відбирав житло у місцевих жителів уже давно стала резонансною. Спочатку він позичав довірливим людям гроші, а під заставу брав їхнє житло. Насправді ж укладав договори купівлі-продажу.

Вже з часом ошукані волиняни дізнавалися, що мусять звільнити своє житло, оскільки воно належить іншій людині. Спроби повернути гроші ні до чого доброго не приводили. Власник нерухомості відмовлявся брати назад позичене, так само як і не погоджувався повертати здобуті нелегальним шляхом «квадратні метри».  

У матеріалі «Волинський квартирний ділок «іменем закону» носив зброю» журналіст нововолинського видання Наталія Камишникова звинуватила у бездіяльності нововолинську міліцію. Чи дійсно місцеві правоохоронці причетні до того, що справа із житловим шахрайством досі не закрита?

Волинські Новини звернулися до начальника Нововолинського міського відділу міліції Олега Степанюка, аби він прокоментував скандальну статтю. Підполковник міліції сприйняв зі здивуванням подібні звинувачення у пасивності себе і своїх підлеглих. «Я глибоко співчуваю постраждалим людям у цій справі і коли очолив міське відділення, то сам був ініціатором, аби справа із житловим шахрайством була розслідувана», – заявив Олег Степанюк. Про серйозний підхід місцевих міліціонерів до факту резонансних шахрайств свідчить той факт, що нині справу передали в слідче управління УМВС у Волинській області. Активно триває досудове розслідування, опитуються свідки та постраждалі. На думку керівника Нововолинської міліції, в цій справі буде невдовзі прийняте законне рішення.

З подивом Олег Степанюк сприйняв твердження місцевої журналістки, щодо його коментарів. Адже до керівника правоохоронців Нововолинська жоден працівник ЗМІ з цього питання не звертався. Підполковник міліції запрошує усіх, в тому числі журналістів, кому відомі будь-які факти злочинних дій, звертатися до нього із заявами або ж безпосередньо до чергової частини Нововолинського УМВС за телефонами: (03344) 33059 чи 102На всі звернення правоохоронці обіцяють відреагувати оперативно.

Джерело Волинські НовиниРеклама у Нововолинську