Головна Новини Нововолинська Депутат Климович каже, що затримував п’яного водія, а його звинуватили в побитті!

Депутат Климович каже, що затримував п’яного водія, а його звинуватили в побитті!

106
0

«Депутата Нововолинської міської ради “підозрюють” у побитті людини», – під таким заголовком на одному з нововолинських сайтів сьогодні був опублікований відеоматеріал, на якому Леонід Климович нібито без причини б’є водія припаркованого біля нічного клубу «Донбас» авто. Сайт посилається на відео з youtube.com, яке вчора розмістив користувач Zhinka Lvivska, завбачливо відключивши коментарі.

Сам Леонід Климович коментувати подію на сайті, який розмістив скандальне відео, відмовився. «Не довіряю йому, бо вважаю упередженим. Він створений для підтримки однієї з міських депутатських груп. Не взявши навіть коментарів міськвідділу міліції, розміщує неправдиву інформацію про те, що я був п’яний, що в мене якісь «собутильники»… Про журналістські стандарти не може бути й мови!» – з обуренням розповів народний обранець і дав коментар журналістам нашого порталу:

 – Мій батько святкував семидесятилітній ювілей, до мене приїхали двоюрідні брати з Білорусії. Посиділи вдома, я їх завів у «Донбас». Залітає Драник туди, п’яний. Він часто п’яний їздить за кермом, я його знаю. Згодом побачив, як він «мертвий» знову сідає за кермо. Там міліціонери стояли збоку, я до них: «Давайте його затримаємо, я зараз його витягну з машини, заберем ключі…» Вони відмовились. Тоді я підходжу до нього, кажу:  «Куди ти в такому стані збираєшся їхати? Нехай з тобою поїде якийсь друг». Почав відбирати в нього ключі… Він мене – по руках, я – його… Я знаю, що Драник звертався до спеціалістів, аби ті вирізали з відео «незручні» кадри. З повної версії вирізали ті моменти, де В. Драник, під’їжджаючи до нічного клубу, ледь не позбивав людей, заїхав у стіну клубу; виходив з авто, ледве тримаючись на ногах, а згодом і сперечався з працівниками патрульно-постової служби. Якби ситуація повторилася, вчинив би так само.

Варто зазначити, що В. Драник скаржився до міськвідділу міліції, а також до прокуратури області, проте до судмедексперта для фіксації нанесення йому тілесних ушкоджень не звертався. Міліція й обласна прокуратура в діях Л. Климовича складу злочину не знайшли.

Як повідомило нам джерело в міськвідділі внутрішніх справ, В. Драник декілька років тому збив на смерть людину і втік з місця пригоди. Окрім того, його двічі було виявлено за кермом у стані алкогольного сп’яніння. За всіма фактами вчинення злочинів складено відповідні протоколи. Працівникам міліції, які відмовилися затримувати п’яного В. Драника біля «Донбасу», винесено догану. Л. Климович є членом громадського формування «Варта порядку».

Цікаво, що резонансне відео з’явилося більш, ніж через місяць після події, якраз напередодні сесії міської ради.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську