Головна Новини Нововолинська Осінній розпродаж комунального майна. Окремим депутатам знижки?

Осінній розпродаж комунального майна. Окремим депутатам знижки?

108
0

Осінній розпродаж комунального майна. Так жартома називали останнє засідання сесії депутати із групи «Спільна думка» Нововолинської міської ради. Причиною цьому стала низка доволі неоднозначних питань. Найбільш резонансним виявилося рішення продажу колишнього приміщення кабельного мовника «Львівська жінка» депутату Леоніду Климовичу із партії «Батьківщина».

Особливий спротив учасників «Спільної думки» викликало те, що минулим рішенням сесії цьому депутату надавалося право на викуп ОДНОГО приміщення, а новим проектом рішення пропонувалося продати уже ДВА. Також в процесі уточнення площі десь загубилося до 30 метрів квадратних.

Бурхливе обговорення викликало також питання приватизації офісних приміщень у будинках №1 та 3 по вулиці Святого Володимира. Депутатів із групи «Спільна думка» обурило, що вперше таке рішення було винесене на розгляд без зазначених прізвищ майбутнього власника. На думку народних обранців це дає привід для підозри у можливих владних махінаціях із нерухомістю. Депутати  виказали готовність піти на зустріч нововолинським підприємцям . Хоча це питання за рішенням більшості таки відклалося на наступну сесію.

Наприкінці засідання небувалий шквал емоцій збурила відмова у винесенні на розгляд депутатського запиту Олексія Буторіна, який пропонував кожне засідання сесії розпочинати та закінчувати, заслуховуючи гімн України.

Зрештою, депутати групи «Спільна думка» уже після засідання сесії заявили про намір оскаржити деякі владні рішення у прокуратурі. Місцеве самоврядування не повинне здійснюватися вручну, заявили народні обранці.Реклама у Нововолинську