Головна Соціум Презентація «Твердині» Макса Кідрука у Нововолинську

Презентація «Твердині» Макса Кідрука у Нововолинську

120
0

Сьогодні у Центральній Міській Бібліотеці відбулась презентація психотрилеру «Твердиня» Макса Кідрука. Розпочалася подія з розповіді про мотиви які підштовхнули написати «Твердиню», цікавих знімків із подорожей, історії Баальбеку, Теотіуакану, Саксайуаману, Трилітону.

Також автор візуально порівняв мегаліти Баальбеку з відомими нам предметами — мішок картоплі, холодильник, танк, літак. Доводив присутнім неможливість походження цієї архітектури від людей. Показав знімки google Earth самих непрохідних джунглів Південної Америки — ліси Мадре-де-Діос в Перу, подорож по яким і закладена в сюжеті «Твердині».

Отже, чотири студенти Королівського технологічного університету Стокгольма, що вирушили на пошуки таємничого міста Паїтіті, послухавшись дивного художника, що дав їм розмиту карту. А також несподівана любовна лінія, яка ще більше заплутує і штовхає мандрівників в непрохідні хащі найстрашніших джунглів світу, з яких ніхто не повертався живим.

Майже шість сотень сторінок фантастичної подорожі, таємниць та загадок від лауреата конкурсу «Коронація Слова» — Макса Кідрука.Реклама у Нововолинську