Головна Новини Нововолинська Інформує податкова інспекція

Інформує податкова інспекція

102
0

Із 1 жовтня 2013 року звітність із єдиного соціального внеску подається до Нововолинської ОДПІ.

Із 1 жовтня 2013 року звітність із єдиного соціального внеску подається не до управління Пенсійного фонду України у м. Нововолинську , а до Нововолинської ОДПІ.

Отож, платників єдиного соціального внеску чекають за адресою м. Нововолинськ, вул.. Піонерська,18 у Центрі обслуговування платників податків.

Бланки звітності із єдиного соціального внеску можна роздрукувати із веб-порталу Міндоходів, або ж придбати у друкарні м.Нововолинськ та в магазині «Грайлик».

Нагадаємо, що звіти із ЄСВ подаються до 20 числа кожного місяця за попередній звітний місяць усіма підприємствами та підприємцями, які використовують працю найманих працівників чи громадян, які працюють  за цивільно-правовими договорами.

Щороку до 10 лютого звіти з єдиного соціального внеску подають підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування та спрощенці, а також фізичні особи, які не займаються підприємницькою діяльністю.

Самозайняті особи (адвокати та нотаріуси) звітуються зі сплати ЄСВ до 1 травня.

У Нововолинській ОДПІ звертають увагу, що підприємцям -спрощенцям, котрі  є пенсіонерами за віком чи інвалідами та отримують пенсію, звітуватися з ЄСВ не потрібно. Не подають звіти з єдиного соціального внеску юридичні особи, що не використовують працю найманих осіб.     

Щоб уникнути будь-яких незручностей із поданням звітності, варто придбати електронний цифровий підпис та подавати звіти дистанційно, – радять фахівці Нововолинської ОДПІ.

Старі КВЕДи (ДК 009:2005) будуть дійсними лише до 1 січня 2014 року

Старі КВЕДи (ДК 009:2005) будуть дійсними лише до 1 січня 2014 року, до кінця поточного року усі суб’єкти господарювання зобов’язані замінити їх на нові. Про це повідомили у відділі обліку платників податків Нововолинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області.

Щоб попередити виникнення черг та проблемних ситуацій, про заміну КВЕДів варто подбати своєчасно зазначають фахівці Міндоходів.

Працівники Нововолинської ОДПІ звертають увагу платників податків на необхідність якнайшвидшої заміни КВЕД (ДК 009:2005) на нові (ДК 009:2010) з тим, щоб не створювати труднощів та напруженості у стосунках бізнесу та контролюючих органів.

Отож, шановні представники підприємницької спільноти: не зволікайте, цінуйте свій час та заздалегідь звертайтеся до відділів державної реєстрації юридичних (за місцезнаходженням) та фізичних осіб – підприємців (за місцем проживання) за новими КВЕДами.

Перший заступник начальника Нововолинської ОДПІ А.В.ВечеряРеклама у Нововолинську