Головна Влада Перша міжнародна екологічна акція у Нововолинську

Перша міжнародна екологічна акція у Нововолинську

106
0

Відбулась сьогодні, о 10-30 біля стін міської ради. Учасників – 4, проте, по мужності і сміливості, кожний вартий тисячі. (окрім мене, старого) Акція проводилась одночасно зі колегами – захисниками довкілля із Росії, Польщі, Словаччини та Румунії. На жаль, даних і фотографій із цих зарубіжних протестних природоохоронних заходів, я не маю. Проте, вони будуть.

Нововолинська міліція в акцію не втручалась – було повне розуміння того, що відбувається. Запланований захід проводився згідно поданих повідомлень, від 30 до 40 хвилин. Ніхто із міськради до протестуючих не вийшов. Хоча б спитати – а що ж ми хочемо?

А що стосується репліки «рута», то не потрібно сміятись, хоча кожен має право й на це. Мешканцям 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, вулиць Некрасова, Луцької та села Панасівка я не радив би цього робити із огляду на міни сповільненої дії, що частенько пролітають у них над головами і випадають на подвір’я, у воду колодязів, у квартири, на одежу та на хліб щоденний… І залишаються у організмах їхніх дітей. Все, аж надто серйозно.

Розмірковування дилетантів, схожі на глюки окремих проплачених індивідуумів, про 300 робочих місць – фата-моргана, марево, міраж. У нас є дещо інші дані… Протестні акції будуть наростати. І хто знає, а чи не приєднаються до них, прозрівши, трійко Володимирів, заради своїх дітей?

Мене, особисто, такий поворот подій абсолютно не здивує: не дурні ж хлопці! Отож, прокидайтесь і приєднуйтесь – виходу немає. Глухий кут, у який ми самі себе загнали.

Фото пікетування, надаю. Анатоль БідзюраРеклама у Нововолинську