Головна Корисне Суд не дав податківцям засудити директора шахти «Бужанська»

Суд не дав податківцям засудити директора шахти «Бужанська»

102
0

Суд відмовив виконувачу обов’язків начальника Нововолинської ОДПІ Аллі Вечері у прийнятті апеляційної скарги. Про це йдеться в постанові Апеляційного суду Волинської області від 21 жовтня (у справі № 165/2699/13-п).

Проти директора ВП «Шахта Бужанська» порушили адміністративну справу за порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб (частина 1 стаття 163-4 КУпАП). Нововолинський міський суд, вивчивши деталі справи, відправив її податківцям на доопрацювання. Своє рішення суддя мотивував тим, що протокол про вчинення адміністративного правопорушення, складений Нововолинською ОДПІ, не відповідав вимогам законодавства. Зокрема у ньому не було зазначено, коли саме директор вчинив правопорушення, за яких обставин та якими саме своїми діями.

Не погоджуючись із такою постановою судді, Алла Вечеря подала апеляційну скаргу, в якій попросила скасувати таке судове рішення та притягти звинуваченого до адмінвідповідальності. Проте суддя апеляційної інстанції нагадав, що перелік осіб, які мають право оскаржувати постанову судді у справі про адміністративне правопорушення, є вичерпним. Це – особа, яку притягнуто до відповідальності, її законний представник, захисник, постраждалий, його представник або прокурор. Оскільки начальниця податкової не значиться у цьому списку, то й права апелювати до суду не має.

Джерело «Волинські Новини»Реклама у Нововолинську