Головна Освіта Пропоную до вашої уваги

Пропоную до вашої уваги

208
0

Документ від громадської організації «Україна + Польща», котрий вже надісланий через Інтернет у Нововолинську міську прокуратуру.

Відомо, що 30 серпня ц.р. міські депутати на сесії міськради, переважною більшістю голосів, безоплатно, передали споруду колишнього комунального садка № 9 в Оперативне Управління генпрокуратури України для використання її у цьому відомстві. Надбанням громадськості стала також, і новина про те, що голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук своїм розпорядженням, днями, має намір продублювати рішення міської сесії № 258, вочевидь для того, щоби захистити міського голову В.Сапожнікова від обурених виборців міста. І чого він, згідно Конституції України, не має права робити.

Борисе Петровичу! Піддавшись на умовляння відомих осіб, цим Ви остаточно підтвердите порушення конституційних та законних прав громадян міста Нововолинська – членів територіальної громади. Згідно «Закону України про дошкільну освіту», нововолинська міська прокуратура не мала права, навіть орендувати, а не те що отримувати безкоштовно у власність ДДУ № 9, разом із величезною ділянкою громадської землі.

Останнім часом, відомо від яких посадових осіб, щоби уникнути покарання та розголосу по Україні, розпочалося словоблудство, що дитячі дошкільні установи діляться на комунальні та відомчі. І що, мовляв, останні не є комунальними, а тому можуть бути проданими, подарованими та перепрофільованими для ведення іншої діяльності.

Так ось. Я зі всією відповідальністю заявляю: Закон не передбачає такого розмежування. А тому, всі дитячі дошкільні заклади, що знаходяться на території Нововолинська, у тім числі й відомчі, котрі колись були побудовані на кошти державних підприємств – шахт, заводів, фабрик тощо, і навіть ті, що можливо, належали сільськогосподарським організаціям є комунальною власністю громади міста. Мені соромно, що міський голова, маючи у складі міськвиконкому штатний високооплачуваний юридичний відділ, котрий фінансується коштом виборців не читає і не знає законодавства та Конституції України. Мені безмежно прикро, що працівники прокуратури, котрі покликані Державою служити і захищати права простих громадян України, і які доволі непогано живуть за їхній рахунок, роблять вигляд, що нічого не відбулось. Я буду до глибини душі вражений, якщо у випадку підписання свого розпорядження на рівні ВОДА, Борис Клімчук підтвердить остаточно, свою юридичну некомпетентність у даному питанні.

Борисе Петровичу, Вас знову, вчергове, підставляють! Документи і витяги із законодавства, додаю.

Голова ГО «Україна + Польща» Анатолій Бідзюра, журналіст. Нововолинськреклама у Нововолинськ